Jak stworzyć ofertę wyróżniającą się na tle konkurencji?

CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa
See on map

Język :
polski

Cena : 800 PLN + VAT / osobę - firmy stowarzyszone w CCIFP, 1100 PLN + VAT - osoby prywatne i firmy niestowarzyszone (przy zapisie na cały kurs jedno szkolenie z dziesięciu jest gratis)

Non ouvert

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte

Praktyczny warsztat angażowania Klienta w proces budowania oferty i przygotowywania specyfikacji produktu Zajęcia z cyklu "KLUCZOWE KOMPETENCJE SPRZEDAŻOWE DLA INŻYNIERÓW KONSULTANTÓW". Kurs przeznaczony jest dla inżynierów i techników, zawodowo zajmujących się sprzedażą usług/produktów skomplikowanych technologicznie. Program inspirowany jest francuskim systemem edukacji, który od lat, na różnych poziomach, uczy zawodu „technik, inżynier – handlowiec” (technico-commercial).

>

Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom - ekspertom w swoich dziedzinach - w jaki sposób mog? wpływać na proces decyzyjny Klienta i angażować go w przygotowanie korzystnej specyfikacji zamówienia. Szkolenie zmienia postrzeganie zawodu handlowca. Odwraca jego rolę i pokazuje jak ustawić się wobec Klienta, by ten nalegał na współpracę i widział korzyści ze współpracy.

Po szkoleniu inżynierowie będ? łatwiej stawiali weto Klientowi, szybciej osi?gali decyzję Klienta i chętniej rozmawiali o budżecie.

  • Odkrywanie pozacenowych interesów partnera,
  • Sterowanie procesem decyzyjnym v. osi?ganie odpowiedzialności Klienta
  • Dobre i złe praktyki w procesie przygotowywania oferty/rozwi?zania
  • Praktyczny warsztat

Partner merytoryczny :

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!