Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

IP BOX vs Ulga B+R - wybierz lepsze wsparcie Twojego biznesu

On-line,

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Passé

L'événement est terminé.

Branża IT cieszy się jednocześnie szybkim rozwojem jak i zmaga z wieloma wyzwaniami, takimi jak znaczna konkurencja czy walka o wykwalifikowanych specjalistów. Poszukiwane są w związku z tym rozwiązania pozwalające pozyskać i zatrzymać utalentowanych pracowników. Źródłem finansowania tych potrzeb mogą być bezzwrotne środki w postaci ulg podatkowych. Dotychczas najczęściej kojarzonym mechanizmem wsparcia w branży IT była ulga IP BOX. Tymczasem często niedocenianą opcją uzyskania potrzebnych środków jest Ulga B+R.

Dlaczego tak się dzieje? Czy rzeczywiście Ulga B+R oznaczać może większe korzyści dla przedsiębiorstw w branży IT w porównaniu z innymi opcjami? Jak wygląda proces skutecznego uzyskania wsparcia?

Na te pytania uzyskasz odpowiedź podczas najbliższego webinaru Leyton: „IP BOX vs Ulga B+R – wybierz lepsze wsparcie Twojego biznesu”. Serdecznie zapraszamy po dawkę pożytecznej wiedzy w formie 30 minutowego spotkania ze specjalistą Leyton – firmy, która od ponad 20 lat zajmuje się pozyskiwaniem funduszy dla innowacyjnych przedsiębiorstw. Dowiedz się jak nasi Klienci byli w stanie pozyskać dodatkowe środki na sfinansowanie swoich potrzeb.

Agenda:

  • największe wyzwania w branży IT
  • Ulga B+R - ulga na innowacyjnych pracowników
  • ulga na ekspansję
  • IP BOX
  • porównanie ulg
  • wsparcie Leyton w procesie rozliczania ulg + clients’ testimonials

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!