International Speed Business Meeting w Poznaniu


Hotel Andersia, Plac Andersa 3, Poznań

Język : polski / angielski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

  Francusko–Polska Izba Gospodarcza we współpracy z:

serdecznie zapraszaj? do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu International Speed Business Meeting, które odbędzie się 23 lutego 2016 o 16:45 w Hotelu Andersia, przy Placu Andersa 3 w Poznaniu.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy), jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych.

Proponujemy Państwu również pozostanie Sponsorem tego wydarzenia. Możemy zagwarantować Państwu wyśmienit? widoczność poprzez promocję przez wszystkie izby partnerskie, zamieszczenie logo Sponsora w mailingach informuj?cych i zapraszaj?cych na spotkanie wysyłanych, również, przez wszystkie izby, a także ustawienie roll-up’u Sponsora podczas wydarzenia.

Prosimy o potwierdzenie obecności najpóźniej do dnia 12.02. 2016 r. wysyłaj?c formularz mailem na adres monika.sniecinska@ccifp.pl lub faksem (22) 696 75 90.

Formularz rejestracyjny >>>  

Regulamin >>>  

Partnerzy:

  
            

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!