Networking

International Business Mixer Łódź

Online - Venture Cafe Platform,

Język :
polski / angielski

Cena : Bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP.

Wydarzenie online.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na Business Mixer, podczas którego w wirtualnej formie spotykają się przedsiębiorcy i instytucje wspierające biznes.

Dołącz do ostatniego takiego przedwakacyjnego spotkania i wymień się kontaktami z największymi firmami – członkami zrzeszonymi w kilkunastu instytucjach współorganizujących wirtualne wydarzenie.

Business Mixery w przestrzeni online to szansa na spotkanie z interesującymi rozmówcami i potencjalnymi partnerami niezależnie od swojego położenia geograficznego. Do biznesowych rozmów przy stołach (online!) siadają dojrzali przedsiębiorcy, małe i średnie firmy, przedstawiciele dużych korporacji, instytucji i organizacji wspierających przedsiębiorczość. Kilkuminutowe rozmowy pozwalają na wymianę doświadczeń, kontaktów i wizytówek.

Niezobowiązująca formuła, umożliwiająca gościom dowolne przemieszczanie się po wirtualnej przestrzeni, to także szansa na niezależne nawiązywanie kontaktów z wybranymi przez siebie rozmówcami.

Wydarzenie współorganizowane jest we współpracy Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej z, między innymi, Polsko-Kanadyjską Izbą Handlową, Business Center Club, Konfederacją Lewiatan czy Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego, a patronem spotkania jest m.in. Prezydent Miasta Łodzi.

 

Wydarzenie odbędzie się na platformie networkingowej Venture Cafe:

 

Dowiedz się, jak działa platforma (wideo)

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!