Forum Wymiana gospodarcza

IMPACT’24 – Francuska Strefa Innowacji

Poznań, Poznań, Polska

Język :
Polski, Angielski

Cena : Wydarzenie jest płatne

Zapisy

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z partnerami będzie obecna na Forum IMPACT 2024 w Poznaniu.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z partnerami będzie obecna na Forum IMPACT 2024 w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 maja 2024. IMPACT to dwa dni wypełnione debatami podzielonymi na 21 obszarów tematycznych, odbywającymi się na 8 scenach, w których udział zapowiedziało już ponad 600 speakerów. 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprosi gości Forum do wyjątkowej strefy partnerskiej CAFE FRANCE, a także pokaże najważniejsze innowacje powstałe przy udziale francuskich przedsiębiorstw.  

Gości Forum IMPACT 2024 zaprosimy do pawilonu CAFE FRANCE, który przygotowujemy wraz z francuskimi inwestorami. Mamy nadzieję, że podobnie jak w ubiegłym roku stanie się on ulubionym miejscem spotkań uczestników wydarzenia, którzy przy świetnej kawie i gorących croissantach będą mogli nawiązywać nowe relacje.  

W trakcie wydarzenia, wraz z partnerami promować będziemy francuskie inwestycje w Polsce, a także dzielić się doświadczeniami w obszarze nowoczesnych technologii, czy zrównoważonego rozwoju. Chcemy zbudować strefę francuskich innowacji, by pokazać dokonania firm w obszarze nowoczesnych rozwiązań. Ponadto będziemy obecni na panelach dyskusyjnych, debatach i zaprosimy na wieczór francuski, który będzie okazją do networkingu i spotkań.  

Zapraszamy do dołączenia do naszej wspólnej reprezentacji. 

Więcej informacji: Mariusz Kielich, mariusz.kielich(@)ccifp.pl 

 

Zobacz podsumowanie naszej obecności z roku 2023 >>> 

 

Zapraszamy również na pozostałe wydarzenia CCIFP >>> 

 

W szczególności polecamy: 

 

  • Forum Ekonomiczne w Karpaczu i francuska reprezentacja >>> 

 

Poznaj plan działań CCIFP na rok 2024 >>> 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!