Guerilla Advertising

Cena :
-

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Zaproszenie na spotkanie 8 lipca jest skierowane do Dyrektorów Marketingu i Dyrektorów Generalnych firm członkowskich. Jest to pierwsze spotkanie   poświęcone problematyce marketingowej. Do tej pory CCIFP zorganizowała już cztery spotkania w ramach klubu dla Dyrektorów HR, Dyrektorów logistyki oraz Dyrektorów finansowych, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

W trakcie spotkania eksperci w dziedzinie Guerilla Advertising zaprezentuj? Państwu nowe, niestandardowe formy reklamy.

Klub wymiany doświadczeń zawodowych skupia osoby zajmuj?ce podobne lub tożsame stanowiska (Dyrektorzy Finansowi, Dyrektorzy Handlowi). Spotkania w ramach Klubu daj? okazję firmom stowarzyszonym do wzajemnego poznania, konfrontacji doświadczeń i dyskusji w nieformalnej atmosferze. Dodatkowym   atutem spotkań klubowych jest możliwość poznania ekspertów w danej dziedzinie i   pogłębiania wiedzy.

Spotkania klubowe będ? organizowane dwa, trzy razy w roku. Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne. Nie przewiduje się obecności dziennikarzy.

Prosimy o potwierdzenie obecności do 7 lipca 2003,

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!