Networking

FRENCH MEET UP & BRIEF.PL 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie #2

Siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla firm członkowskich.

Passé

L'événement est terminé.

Zachęcamy do udziału w drugim spotkaniu z cyklu French Meet Up, organizowanym w ramach programu CCIFP Innovation Hub. Na październikowym wydarzeniu poznamy 7 wybranych firm i ludzi, którzy nimi kierują - zwycięzców 11. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie magazynu BRIEF.

Wydarzenie, w nowym, znacznie bardziej otwartym na networking formacie, zaplanowano na wtorek 18 października 2022 r., na godzinę 17:30. Odbędzie się ono w siedzibie CCIFP, Al. Jerozolimskie 93 (brak możliwości uczestnictwa zdalnie). Spotkanie ma na celu nawiązanie dialogu pomiędzy dużymi firmami a innowacyjnymi przedsiębiorcami. Rozmowa o dobrych praktykach ma na celu rozwijanie współpracy. Ważną częścią wydarzenia jest oczywiście sesja PITCH, która pozwoli laureatom na promocję siebie i swoich rozwiązań. Po części oficjalnej będziemy zachęcać wszystkich gości do spotkania przy lampce wina i networkingu z naszymi społecznościami.

Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele firm stowarzyszonych w CCIFP, w tym największych firm francuskich działających w Polsce, oraz społeczność skupiona wokół BRIEF.PL i konkursu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Wydarzenie będzie promowane przez obu współorganizatorów na ich stronach internetowych, w newsletterach i mediach społecznościowych, co zapewni laureatom odpowiednią widoczność jeszcze przed wydarzeniem.

Co najważniejsze, wybrani laureaci będą mieli możliwość dokonania krótkiej 3-4 minutowej prezentacji, na żywo, podczas wydarzenia (oczywiście z możliwością wykorzystania prezentacji, nagrań itp.) - mamy nadzieję, że to właśnie ty znajdziesz się wśród tych wybranych.

W wydarzeniu będą uczestniczyły następujące Start-Up'y:

Coat It w innowacyjny sposób ulepsza właściwości, jak również nadaje nowe funkcjonalności powłokom metalicznym oraz polimerowym wytwarzanym metodami prądowymi i bezprądowymi.

CUX.io to polski startup specjalizujący się w wykorzystaniu machine learningu do analizy predyktywnej.

BIOTTS S.A. jest polską firmą biotechnologiczną, rozwijającą autorskie nośniki oraz receptury leków w obszarze onkologii i diabetologii.

Questpass wprowadził i rozwinął nową formę reklamy, tzw. questvertising, gwarantujący 100% widoczności przy 0% banner-blindness.

PayEye rozwiązuje problemy innych technologii oraz bezpieczeństwa. Dzięki wykorzystaniu biometrii rozwiązaniem tym zastępujemy wszystkie niepotrzebne

Leżę i Pracuję to pierwsza agencja marketingowa, która powstała, by zmieniać rynek pracy dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

MEETING15 stworzył innowacyjną platformę do realizacji wydarzeń hybrydowych.

 

Agenda wydarzenia: 

Spotkanie jest podzielone na część merytoryczną i część networkingową wraz z koktajlem.

17:30-18:00 - Powitalny drink

18:00-18:10 - Powitanie uczestników wydarzenia przez CCIFP i BRIEF.PL, kilka słów na temat naszej działalności, konkursu i przyszłych projektów

18:10-19:10 - Krótkie prezentacje rozwiązań laureatów

19:10-20:20 - networking i dyskysje w kuluarach

 

A propos "50 NAJBARDZIEJ KREATYWNYCH LUDZI W BIZNESIE": 

BRIEF "50 NAJBARDZIEJ KREATYWNYCH LUDZI W BIZNESIE" to coroczny ranking przedstawicieli polskich firm i start-upów, którzy wykazują się kreatywnością w swojej działalności.

 

Dowiedz się więcej na temat rankingu

 


 

Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z ogólnym Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

 

PARTNERY

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!