Frankofoni mają perspektywy - Warszawa

Cena :
-

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

31 marca 2006 roku na   SGGW  w Auli Kryształowej, ul. Nowoursynowska 166 odbędzie się pierwsza z cyklu konkonferencja Frankofoni maj? perspektywy, której towarzyszyć będ? Targi Pracy.

Program konferencji:

10h00 Uroczyste rozpoczęcie: Konsul Honorowy
10h15 Oferta stypendialna we Francji: Prof. José Kobielski, Attaché ds. Współpracy Uniwersyteckiej, Ambasada Francuska w Polsce
10h45   Staże finansowane przez Polsko-Francuski Fundusz Współpracy jako perspektywa dla frankofonów - Eric Thebault, Polsko-Francuski Fundusz Współpracy
11h00 Rynek firm francuskich w Polsce - Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce
11h15 Aktualna sytuacja na rynku pracy oraz możliwości zatrudnienia dla frankofonów: 2 – 3 przykłady kariery zawodowej frankofonów w firmach.

10h00–15h00 Targi pracy

Celem konferencji organizowanych przez Francusk? Izbę Przemysłowo-Handlow? w Polsce (CCIFP) jest podkreślenie coraz silniejszej roli frankofonii w relacjach biznesowych, naukowych i instytucjonalnych. Organizatorzy pragn? wskazać absolwentom wyższych uczelni na perspektywy, jakie stwarza frankofonia, a konkretnie praca w firmach francuskich. W szerszym kontekście ekonomicznym idea ta odwołuje się również do odpowiedzialności społecznej firm.

Wstęp bezpłatny.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin