Frankofoni mają perspektywy - Poznań

Cena :
-

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

7 kwietnia 2006 w Akademii Ekonomicznej  w  Auli AE w  Budyneku Głównym AE  przy   Al. Niepodległosci 10 odbędzie się pierwsza z cyklu konkonferencja Frankofoni maj? perspektywy, której towarzyszyć będ? Targi Pracy.

Program konferencji:

10h00 Uroczyste rozpoczęcie: Konsul Honorowy
10h15 Oferta stypendialna we Francji: Prof. José Kobielski, Attaché ds. Współpracy Uniwersyteckiej, Ambasada Francuska w Polsce
10h45   Staże finansowane przez Polsko-Francuski Fundusz Współpracy jako perspektywa dla frankofonów - Eric Thebault, Polsko-Francuski Fundusz Współpracy
11h00 Rynek firm francuskich w Polsce - Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce
11h15 Aktualna sytuacja na rynku pracy oraz możliwości zatrudnienia dla frankofonów: 2 – 3 przykłady kariery zawodowej frankofonów w firmach.

10h00–15h00 Targi pracy

Celem konferencji organizowanych przez Francusk? Izbę Przemysłowo-Handlow? w Polsce (CCIFP) jest podkreślenie coraz silniejszej roli frankofonii w relacjach biznesowych, naukowych i instytucjonalnych. Organizatorzy pragn? wskazać absolwentom wyższych uczelni na perspektywy, jakie stwarza frankofonia, a konkretnie praca w firmach francuskich. W szerszym kontekście ekonomicznym idea ta odwołuje się również do odpowiedzialności społecznej firm.

Wstęp bezpłatny.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!