Finansowe i prawne aspekty działalności badawczo-rozwojowej


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
200 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 450 PLN pozostałe osoby.

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Seminarium poświęcone finansowym i prawnym aspektom działalności badawczo-rozwojowej, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia ze środków publicznych na ten cel

 

>

Program będzie dostępny wkrótce

Prowadz?cy :

Dr Michał Bernat, radca prawny i doradca podatkowy, counsel w warszawskim biurze kancelarii Dentons, jest członkiem zespołów Doradztwa Podatkowego oraz Prawa Konkurencji. Specjalizuje się w planowaniu i optymalizacji podatkowej bezpośrednich inwestycji i transakcji M&A, zachętach inwestycyjnych oraz projektach z zakresu rozwoju infrastruktury i restrukturyzacji. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie transakcyjnym, kształtowaniu inwestycji oraz projektach typu greenfield i brownfield. Doradzał wiod?cym krajowym i zagranicznym przedsiębiorstwom z sektora instytucji finansowych, energetycznego oraz nieruchomości.

Międzynarodowe doświadczenie w kwestiach podatkowych i pomocy publicznej zdobywał między innymi w brukselskim biurze polskiej kancelarii prawniczej, w Komisji Europejskiej oraz Trybunale Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Partner merytoryczny :

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!