Zobacz także

Elementy sukcesu. Odkryj potencjał Francji.

Język :
polski

Cena : Spotkanie bezpłatne, otwarte dla zainteresowanych firm.

Wydarzenie online.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na spotkanie przybliżające rynek francuski polskim firmom z branży IT.

Reprezentujesz firmę z sektora IT? Myślisz o rozwoju firmy na rynkach europejskich, a Francja wydaje Ci się dobrym kierunkiem? 

Wraz z organizacją SODA (Software Development Abssociation Poland) zapraszamy na spotkanie online, które pozwoli Ci lepiej poznać rynek francuski oraz przybliży najważniejsze kwestie, o których warto wiedzieć szykując się na podbój Francji.

 

Agenda: 

  • Warto wiedzieć - w 5 minut o rynku francuskim, Monika Constant, Dyrektor Generalna CCIFP
  • TO DO/NOT TO DO : udany start na francuskim rynku, Ewa Kaluzinska, Iga Kurowska, Verne Legal
  • Porozmawiajmy o składowych sukcesu à la française z Dorotą Smaggia, CRO ITinSell

 

Prelegenci: 

Ewa Kaluzinska, Verne Legal - doświadczony francuski Adwokat i radca prawny. Zaczęła wspierać zagranicznych klientów na rynku francuskim w prestiżowych międzynarodowych kancelariach prawniczych w Paryżu.Po kilku latach, wielokulturowe i pragmatyczne podejście i pasja do innowacji skłoniły ją do pracy jako niezależna kancelaria prawna, ze startupami i innowacyjnymi firmami, pomagając im w negocjacjach, optymalizacji umów i globalnej obsłudze prawnej i podatkowej francuskich filii. Obecnie jest współzałożycielem i partnerem zarządzającym kancelarii Verne Legal, skupiającej się na pracy z kluczowymi graczami biznesu rewolucji 4.0. 

Iga Kurowska, Verne Legal - francuski prawnik i ekspert ds. innowacji. Pierwsze kroki w obsłudze zagranicznych klientów stawiała już na pierwszym roku studiów, doradzając im w prawnych i biznesowych aspekatch zagranicznej ekspansji. To właśnie wtedy założyła własny startup technologiczny. Dzisiaj jest współzałożycielem i partnerem zarządzającym kancelarii Verne Legal, wykładowcą prawa na dwóch prestiżowych uczelniach w Paryżu oraz aktywnym uczestnikiem inicjatyw z zakresu informatyki prawniczej / "Legaltech" we Francji, Polsce oraz Hiszpanii. Specjalizuje się w doradztwie przy transgranicznych transakcjach korporacyjnych oraz rozwoju zagranicznych startup'ów we Francji. 

Dorota Smaggia, ITinSell, Członek Zarządu French Tech One Lyon St-Étienne - Chief Revenue Officer ITinSell z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynkach cyfrowych i innowacyjnych technologii. Zanim dołączyła do ITinSell, uczestniczyła w rozwoju Realeyes, rozwiązania do analizy wideo poprzez facial coding. Wcześniej, jako Dyrektor Marketingu Produktowego i Innowacji, była odpowiedzialna za rozwój strategii produktowej Euronews, a także uruchomiła platformę dystrybucji wideo Unruly we Francji jako Dyrektor Zarządzający i członek Zarządu EMEA. Swoją karierę w branży medialnej, technologicznej i muzycznej rozpoczęła jako Business Development Manager w firmach Akamedia, Jamendo, Medialive i Skyrock.

Partnerzy

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!