Dopasowanie komunikacji marketingowej do branży


CCIFP: ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
260 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 520 PLN pozostałe osoby.

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

W Private Marketing zdajemy sobie sprawę z tego, ile w dzisiejszych czasach znaczy obecność w sieci. Działamy w oparciu o długoletnie doświadczenie w branży internetowej, jako oficjalny Google Partner oraz laureat prestiżowej nagrody Google Rising Stars.  
Prowadzimy kompleksowe działania zmierzaj?ce do podniesienia wyników sprzedażowych oraz rozpoznawalności w Internecie marek naszych Klientów. Nie zapominamy przy tym o edukacji i dzieleniu się nasz? widz?.  
Podczas spotkania pokażemy m.in. jak ważna jest świadomość i podjęcie celu dla danej marki, jeszcze przed wyborem odpowiedniej ścieżki komunikacji.

Program spotkania :

  1. ścieżki komunikacji - dostępne możliwości  
  2. online i offline - lokowanie komunikacji
  3. jak skomunikować cel - kiedy mówić a kiedy słuchać
  4. komunikacja marketingowa - zasięg, wiarygodność, zaufanie
  5. zawsze chodzi o sprzedaż - czyli gdzie sprzedawać

Osoba prowadz?ca :

Aneta Uzarska - Managing Director, SEM Manager​

Aneta Uzarska, właściciel agencji Private Marketing, jak również wieloletni certyfikowany Partner Google. Wyróżniona w prestiżowym konkursie Google Rising Start za świetne wyniki uzyskane w trakcie trwania programu.
Specjalizuje się w marketingu internetowym, dzieli się wiedz? na temat strategii marek w sieci, taktyk pozyskiwania i analizy ruchu oraz zagadnień SEO.

Partner:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!