Webinar  •  Webinar Rozwój kompetencji

Czym jest inteligencja zbiorowa i w jaki sposób co-development przyczynia się do powstawania „organizacji inteligentnych”?

Język :
polski

Cena : Wydarzenie bezpłatne

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na inspirujące spotkanie, aby pogłębić wiedzę na temat inteligencji społecznej i korzyści wynikających z wzajemnego rozwoju pracowników.

Zapraszamy na inspirujące spotkanie pozwalające pogłębić wiedzę na temat inteligencji zbiorowej w organizacji i zastosowanie co-developmentu – jako innowacyjnej metody rozwoju pracowników, przełamania indywidualizmu i samotności menedżera oraz wyjścia z tzw. „silosów”.

 

Podczas webinarium przyjrzymy się zagadnieniu Inteligencji zbiorowej. Przedstawimy i wyjaśnimy czym jest co-development i w jaki sposób przyczynia się do tworzenia organizacji inteligentnych? Zrozumiemy jak dzięki wzajemnemu oddziaływaniu na siebie pracowników poprzez dzielenie się doświadczeniami i wspólnemu poszukiwaniu rozwiązań na zaistniałe trudne sytuacje menedżerskie (min. związane z przedłużającą się pandemia) wpływamy na ich motywacje i wzmocnienie identyfikacji z firma?  Odkryjemy dlaczego jest to jedna z metod pozwalających rozwijać i wzmacniać inteligencję zbiorowa w firmie? Zapraszamy.

 

Program spotkania 

  1. Czym jest inteligencja zbiorowa ? vs. „organizacje inteligentne” (definicje i przykłady wg. Roberta Dilts’a, Pierr’a Lévy )
  2. Prezentacja konceptu i metodologii co-developmentu
  3. Pytania i odpowiedzi

Prowadzenie

Partner wydarzenia:

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!