Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Nieruchomości

Czas pracy i praca zdalna w kontekście nadchodzących zmian w prawie pracy – o czym pracodawca powinien pamiętać?

ONLINE, Polska

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne i skierowane do firm płacących składkę standard lub wyższą.

Spotkanie zamknięte dla firm doradczych.

Passé

L'événement est terminé.

Podczas najbliższego spotkania Komitetu HR porozmawiamy o obowiązkach i narzędziach w obliczu nadchodzących zmian w prawie pracy.

Druga połowa 2022 roku przyniesie poważne zmiany w Kodeksie pracy.

Przedefiniowaniu ulegnie wiele aspektów, w tym dotyczących także czasu pracy i pracy zdalnej. Te dwa tematy pozostają niezmiennie centralnym zagadnieniem prawa pracy, wokół którego powstają zawsze liczne pytania i wątpliwości.

 

Zapraszamy do udziału w najbliższym spotkaniu online Komitetu HR CCIFP, podczas którego powiemy o obowiązkach i narzędziach, jakie pracodawca będzie miał do dyspozycji w związku z nadchodzącymi zmianami. Wspólnie podzielimy się spostrzeżeniami na temat konsekwencji, jakie te zmiany mogą przynieść, a także przykładami z praktyki.

 

Spotkanie poprowadzi Barbara Klimczyk, Adwokat, Associate z praktyki prawa pracy Kancelarii Bird & Bird.

Barbara Klimczyk:

Associate w praktyce prawa pracy kancelarii Bird & Bird. Doradza klientom od 2009 r. Specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy oraz prawno-pracowniczych aspektów transportu i logistyki, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z wyjazdami służbowymi i czasem pracy kierowców i innych pracowników mobilnych. Posiada szeroką wiedzę i praktykę w reprezentowaniu klientów lokalnych i zagranicznych przed sądami w postępowaniach dotyczących wyżej wymienionych dziedzin. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorstwami z sektora TLS we wszystkich sprawach prawnych związanych z ich bieżącą działalnością, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii prawno-pracowniczych i związanych z delegowaniem pracowników do innych państw Unii Europejskiej. Jej innymi obszarami specjalizacji jest zatrudnianie cudzoziemców, w szczególności w aspekcie globalnej mobilności pracowników (Global Mobility). Jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiowała także na Wydziale Prawa Université de Rennes 1.

 


Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. Ponadto, firmy członkowskie pragnące należeć do jednego z Komitetów muszą prowadzić działalność zawodową związaną z tematami prac Komitetu.

Spotkanie zamknięte dla firm doradczych.

Regulamin komitetów dostępny jest: TUTAJ

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!