Webinar  •  Zobacz także

Cyberbezpieczeństwo: aktualne trendy i wyzwania.

Online,

Język :
polski

Cena : Bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP.

Wydarzenie online.

Passé

L'événement est terminé.

Poznaj główne wyzwania w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem w polskich przedsiębiorstwach.

Czy wiesz, że według 55% badanych firm w Polsce wybuch pandemii COVID-19 w przyczynił się do wzrostu ryzyka wystąpienia cyberataków. 64% organizacji odnotowało przynajmniej jeden cyberincydent w 2020 r. Jednocześnie 51% firm przyznało, że konieczność organizacji pracy w trybie zdalnym była wyzwaniem w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa, ponieważ zwiększyła podatność wystąpienia cyberataków. W ¼ firm zwiększono wydatki na zapewnienie bezpieczeństwa.

Jak pandemia COVID-19 wpływa na cyberbezpieczeństwo? Jakie są obecnie źródła i techniki cyberataków? W jaki sposób polskie firmy inwestują w zabezpieczenia?

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, na jakie źródła i techniki cyberataków powinna być gotowa Twoja firma, oraz w jakie metody zabezpieczenia przed nimi warto inwestować, to spotkanie jest dla Ciebie.

Na podstawie przeprowadzonego w 2021 roku badania Barometr Cyberbezpieczeństwa KPMG przedyskutowane zostaną główne wyzwania w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem w polskich przedsiębiorstwach.

Webinar poprowadzi Michał Kurek, Partner, Head of Cyber Security, KPMG in Poland and CEE.

 


 

„Barometr cyberbezpieczeństwa. W kierunku rozwiązań chmurowych”

Tegoroczna edycja badania odbyła się w niespotykanych dotychczas okolicznościach ogólnoświatowej pandemii. Nie będzie więc zaskoczeniem, że zapytano polskie organizacje, jak COVID-19 wpłynął nie tylko na obszar cyberbezpieczeństwa, ale ściśle związaną z nim cyfryzację.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PUBLIKACJI

Partner merytoryczny

Michał Kurek, Head of Cyber Security, KPMG in Poland and CEE

O prowadzącym

 

Dołączył do KPMG w 2017 roku jako Partner odpowiedzialny za rozwój usług w zakresie cyberbezpieczeństwa. Posiada przeszło piętnastoletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem konsultantów i inżynierów bezpieczeństwa, z którym przeprowadził kilkaset projektów dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jego specjalizacją jest bezpieczeństwo sieciowe oraz aplikacyjne. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się jako prelegent na polskich i międzynarodowych konferencjach poświęconych bezpieczeństwu oraz jako wykładowca na kilku kierunkach studiów podyplomowych w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!