Webinar  •  Zobacz także

Cyberbezpieczeństwo: aktualne trendy i wyzwania.

Język : polski

Zapisy zbierane są do :
Poniedziałek 24 Maj 2021 - 15H00

Cena :
Bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP.
Wydarzenie online.

ZALOGUJ SIĘ Rejestracja na wydarzenie wymaga zalogowania się do indywidualnego konta użytkownika. Zaloguj się lub stwórz konto klikając TUTAJ *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Poznaj główne wyzwania w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem w polskich przedsiębiorstwach.

 

Czy wiesz że w 2019 roku w Polce 54% organizacji zanotowało przynajmniej jeden cyberincydent? Tym bardziej zrozumiałe jest, że firmy boją się coraz częstszych zagrożeń związanych z cyberprzestępczością, takich jak wyciek danych, phishing czy kampanie ransomware.

Jak w najbliższych latach będzie wyglądała dynamika cyberataków? Czy pandemia COVID-19 wpłynęła na cyberbezpieczeństwo firm? I przede wszystkim, jak zabezpieczać swój biznes przed atakami w sieci?

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, na jakie źródła i techniki cyberataków powinna być gotowa Twoja firma, oraz w jakie metody zabezpieczenia przed nimi warto inwestować, to spotkanie jest dla Ciebie.

Na podstawie przeprowadzonego w 2021 roku badania Barometr Cyberbezpieczeństwa KPMG przedyskutowane zostaną główne wyzwania w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem w polskich przedsiębiorstwach.

Webinar poprowadzi Michał Kurek, Partner, Head of Cyber Security, KPMG in Poland and CEE.

 


 

„Barometr cyberbezpieczeństwa. W kierunku rozwiązań chmurowych”

jest trzecią edycją badania przeprowadzonego przez KPMG w Polsce, którego celem jest poznanie dynamiki i charakterystyki cyberataków oraz przygotowania na nie przez firmy w Polsce. Najnowszy raport powstał na podstawie badania zrealizowanego metodą wywiadów telefonicznych CATI wśród osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo IT w firmach (członków zarządu, dyrektorów ds. bezpieczeństwa, prezesów, dyrektorów IT lub innych osób odpowiedzialnych za ten obszar. Badanie zostało zrealizowane na próbie 100 organizacji w styczniu 2020 roku przez firmę Norstat Polska.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PUBLIKACJI

 

Michał Kurek, Head of Cyber Security, KPMG in Poland and CEE

O prowadzącym

 

Dołączył do KPMG w 2017 roku jako Partner odpowiedzialny za rozwój usług w zakresie cyberbezpieczeństwa. Posiada przeszło piętnastoletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem konsultantów i inżynierów bezpieczeństwa, z którym przeprowadził kilkaset projektów dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jego specjalizacją jest bezpieczeństwo sieciowe oraz aplikacyjne. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się jako prelegent na polskich i międzynarodowych konferencjach poświęconych bezpieczeństwu oraz jako wykładowca na kilku kierunkach studiów podyplomowych w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!