Webinar  •  Webinar  •  Szkolenie

Co może być kluczem do motywacji pracowników? Pomożemy Ci lepiej zrozumieć ich potrzeby.

Język :
polski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na praktyczne i inspirujace spotkanie. To świetna okazja, aby zastanowić się nad potrzebami swoich współpracowników.

Ostatni czas pokazał nam dobitnie jak nieprzewidywalne i zmienne jest nasze otoczenie. Byliśmy zmuszeni z dnia na dzień zmienić metody pracy, sposób komunikacji, nauczyć się szybko nowych narzędzi i przede wszystkim dostosować. Ten czas u wielu osób uwidocznił nowe dążenia: zadbania o swoje potrzeby, rodzinę, swoje otoczenie. Powroty do biur często wiążą się z nowymi oczekiwaniami pracowników, bo obudziły się z nich nowe potrzeby. Tak to przynajmniej odbierają pracodawcy. A jeśli te potrzeby zawsze tam były, tylko wcześniej nie były tak otwarcie komunikowane? Co by było gdybyśmy byli w stanie rozpoznać motywacje naszych pracowników i kolegów? Jak moglibyśmy lepiej współpracować i zarządzać zespołami?

W trakcie webinaru pokażemy uznany na świecie model Sprangera stosowany do badania ludzkich motywacji, którym można zbadać co kogo motywuje do działania. I co ciekawe, motywatory są różne dla różnych osób, niezależne od pokolenia i dość stałe w czasie. Zrozumienie swoich własnych motywatorów pozwala bardziej świadomie dążyć do szczęścia, a zrozumienie motywatorów innych osób lepiej nimi zarządzać, utrzymać pracownika na dłużej w firmie oraz tworzyć zgrane i efektywne zespoły.

 

Zapraszamy na webinar: 

Joanna Mikołajczak - konsultant, trener, coach
Agnieszka Osuch - Prezes Zarządu Krauthammer Partners

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!