Carsharing firmowy, z uwzględnieniem samochodów elektrycznych - Komitet elektromobilności

CCIFP, ul. Widok 8, 7 piętro
See on map

Język :
polski

Cena : bezpłatne, dla firm członkowskich

Passé

L'événement est terminé.

Carsharing firmowy, z uwzględnieniem samochodów elektrycznych, jako narzędzie optymalizujące koszty floty samochodowej.  Kupić, wynająć czy współdzielić? Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Komitetu Elektromobilności podczas którego porozmawiamy o zmianach w  sposobie zarządzania wewnętrzną / firmową flotą samochodową i integrowaniu do floty samochodów elektrycznych.

>

Spotkanie poprowadz? Paweł Łagoda, Dyrektor Obsługi Administracyjnej z firmy Orange Polska S.A. oraz Andrzej Gemra, Z-ca Dyrektora Renault East ds. Efektywności i Rozwoju Nowych Projektów w Renault Polska Sp. z o.o.

Zostanie zaprezentowany nowatorski projekt Orange Polska, który zakładał wdrożenie wewnętrznego Carsharingu dla pracowników Orange, którego celem jest zwiększenie dostępu pracowników do pojazdów służbowych przy jednoczesnym generowaniu oszczędności budżetowych w obszarze floty.

Porozmawiamy również na jakich zasadach wł?czyć samochody elektryczne do floty samochodów służbowych. Jak kształtuje się całkowity koszt samochodu elektrycznego vs spalinowego, do jakich tras samochód elektryczny powinien być używany? Zastanowimy się przed jakimi wyzwaniami stoi rynek samochodów elektrycznych w Polsce, podczas gdy sprzedaż samochodów w Europie rośnie w bardzo dużym tempie.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!