Business Apéro. Spotkanie z ... Tareck Ouaibi, Dyrektorem Generalnym Carrefour Polska

Francusko-Polska Izba Gospodarcza
Al. Jerozolimskie 93
02-001
Polska

Język : polski / francuski

Cena :
Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych.
Uwaga! Limit miejsc.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na spotkanie z Tareck Ouaibi, Dyrektorem Generalnym Carrefour Polska oraz na networking w gronie firm stowarzyszonych.

 

Jest nam miło zaprosić Państwa do siedziby CCIFP na nadchodzące wydarzenie.

Jest to spotkanie w formule koktajlowej, pozwalające na networking i wymianę pomiędzy przedstawicielami dużych spółek i sektora MŚP. Wydarzenie będzie też okazją do bliższego poznania nowego Dyrektora Generalnego Carrefour Polska, Tarecka Ouaibi. 

 

Chcemy, aby wydarzenie umożliwiło naszym firmom stowarzyszonym wymianę opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, wzajemną inspirację do działania oraz zaprezentowanie nowych możliwości rozwoju, szczególnie w tym trudnym dla biznesu czasie.

 

Ze względu na obowiązujące przepisy i z troski o Państwa zdrowie, istnieje limit miejsc. Obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń. Zapraszamy po jednym reprezentancie z firmy. Jednocześnie informujemy, że na kolejne spotkanie w tym formacie odbędzie się 13 października (zapisy otwarte).

 

TO WAŻNE:

Jeżeli mają Państwo objawy podobne do przeziębienia lub grypy, bądź niedawno skończyli Państwo obowiązkowa kwarantannę, zachęcamy do pozostania w domu i udziału w następnych edycjach spotkania.

Podczas spotkania będą obowiązywały następujące regulacje i wytyczne:

  • obowiązek podpisywania deklaracji: OŚWIADCZENIE GOŚCIA  FRANCUSKO-POLSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ (CCIFP) >>>  i ZGODY NA POMIAR TEMPERATURY >>>;
  • dezynfekcja rąk przed wejściem do biura;
  • obowiązkowy pomiar temperatury;
  • obowiązek zachowania dystansu;
  • konieczność posiadania własnej maseczki ochronnej.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!