21.06 Klub handlowca


CCIFP, Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy)

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Jak przygotować ofertę, która sprzedaje?

 

>

Zaprezentowanie oferty to jeden z najtrudniejszych momentów w procesie sprzedaży. Głównym celem oferty jest przełamanie oporów klienta i skłonienie go do podjęcia decyzji.

  W trakcie spotkania odpowiemy sobie na pytania:

  • Czym jest oferta? Jaka jest jej rola w procesie sprzedaży?  
  • Kiedy oferta sprzedaje?
  • Co sprawia, że klient podejmuje decyzję?  
  • Jak sprawiać, by częściej słyszeć "tak" klienta?    

Uwaga!

Prosimy o zabranie na spotkanie przykładowej oferty, jak? prezentujecie Państwo klientom. Omówimy je i przeanalizujemy pod k?tem ich skuteczności. Wspólnie szukać będziemy inspiracji do stosowania przyjaznych i skutecznych sposobów na ofertowanie, stworzymy listę wskazówek i pomysłów do wykorzystania po zakończeniu spotkania.

  

Spotkanie poprowadzi:

  

Marcin Sałek

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania trener, praktyk sprzedaży. Certyfikowany trener Zenger Miller i Learning International.  Specjalizuje się w realizowaniu audytów efektywności zawodowej pracowników, prowadzi programy rozwojowe wzmacniaj?ce współpracę i usprawniaj?ce komunikację. Opracowuje i realizuje koncepcje dedykowane m.in.: działom sprzedaży, działom serwisowym i obsługi klienta. Swoj? pracę opiera o rzeteln? diagnozę sytuacji w firmie i kompetencji osób dedykowanych do rozwoju. Umiejętnie ł?czy różnorodne narzędzia i metody pracy z ludźmi. Uczestnicy doceniaj? jego wiedzę, umiejętności i doświadczenie trenerskie, a łatwość odniesienia sytuacji szkoleniowej na praktykę sprzedażow? sprawiaj?, że prędko staje się autorytetem.

Partner merytoryczny:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!