19.06 Klub Kobiecego Biznesu - Pewność siebie - jak ją zdobyć?

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu adresowanego do wszystkich kobiet, które chcą osiągnąć sukces w życiu. Podczas naszych spotkań, organizowanych w niecodziennych miejscach, staramy się poruszać tematy ważne i interesujące dla kobiet, a przy okazji podzielić się doświadczeniami i dobrymi radami nie tylko z zakresu działalności biznesowej.

 

>

Podczas najbliższego spotkania Klubu zastanowimy się wspólnie po co kobietom biznesu pewność siebie, dlaczego jest ważna i w jaki sposób pracować nad sob?, by z większ? śmiałości? rozwijać relacje zawodowe i osobiste.

DATA: 19.06.2012
MIEJSCE:  Salon DESSANGE Paris, budynek  "Metropolitan", Pl. Piłsudskiego 1, Warszawa
GODZINA: 18:00 - 20:30

Ekspert z salonu  Salon DESSANGE Paris pokaże w jaki sposób dobry  makijaż może wspomóc nasz? pewność siebie.  Przedstawimy kilka zasad makijażu w biznesie, co wypada, a co nie w sytuacjach służbowych i oficjalnych, a także jaki rodzaj makijażu dobrać w zależności od typu urody i osobowości.

Wszystkie Panie będ? miały  możliwość skorzystania z indywidualnych rad ekspertów i stylizacji fryzury. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zapisy na konsultacje.

Klub Kobiecego Biznesu, to nie tylko okazja do nawi?zania nowych relacji biznesowych, ale przede wszystkim możliwość wymiany doświadczeń i spotkania w gronie kobiet takich jak Ty.

ZAPRASZAMY

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w klubie do dnia 15.06.2012 r. poprzez wypełnienie formularza zapisu na stronie.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!