15.03 Klub marketingu i PR


CCIFP, Widok 8, Warszawa

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy)

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Kampania Społeczna Roku - konkurs dla firm

W trakcie spotkania zaprezentowane zostan? najciekawsze kampanie zgłoszone w roku ubiegłym do konkursu Kampania Społeczna Roku. Omówimy także kryteria udziału w tegorocznej edycji oraz przedstawimy korzyści startowania w plebiscycie na tle innych konkursów reklamowych i społecznych w Polsce i na świecie.

DATA:                           wtorek, 15 marca 2011

MIEJSCE:                  CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

GODZINA:                 16:00 – 17:30

Spotkanie poprowadzi Paweł Prochenko, wydawca portalu Kampaniespoleczne.pl oraz Magdalena Jeziorowska, koordynator konkursu Kampania Społeczna Roku.

 

http://www.kampaniespoleczne.pl/konkurs/

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do czwartku 10 marca 2011.


--------------------------------------------------------------------------------------------------  

Celem spotkań Klubu marketingu i PR jest umożliwienie wymiany kontaktów i doświadczeń zawodowych dla osób pracuj?cych w działach marketingu, komunikacji czy PR w firmach. Spotkania te s? zaproszeniem do nieformalnej dyskusji na zaproponowany temat.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Uczestnictwo jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy). Ilość miejsc ograniczona.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin