11.04 Polsko-francuskie spotkanie gospodarcze promujące Wielkopolskę


Pila

Cena :
Wydarzenie bezpłatne, liczba miejsc ograniczona

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Spotkanie, inicjowane przez Senatora Mieczysława Augustyna, Prezydenta Polsko-Francuskiej Grupy Parlamentarnej, odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2011r. w formie wyjazdu studyjnego do miasta Piły. Celem wizyty jest poznanie perspektyw inwestycyjnych regionu.

Wydarzenie to będzie również okazj? do spotkania się z najważniejszymi przedstawicielami władz lokalnych. Swoj? obecność potwierdzili już: Senator Mieczysław Augustyn, przedstawiciele Senatu i członkowie Polsko-Francuskiej Grupy Parlamentarnej, Prezydent Miasta Piły, Starosta Pilski, przedstawiciele Ambasady Francji w Polsce, przedstawiciele CCIFP oraz lokalnej izby handlowej, a także grupa przedsiębiorców zainteresowanych inwestycjami w regionie.

Wizyta pozwoli na zapoznanie się ze strategicznymi dla regionu miejscami z punktu widzenia inwestycji. Szczegółowy program wizyty oraz prezentację perspektyw inwestycyjnych w regionie znajd? Państwo poniżej.

Prezentacja prespektyw inwestycyjnych miasta Piły >>>

Program wizyty studyjnej >>>Gor?co zachęcamy do uczestnictwa!

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!