Podsumowanie wydarzeńAktualności firm stowarzyszonychPartnerzy

Zabawa Sylwestrowa Revia Kabaret w hotelu Sofitel Warsaw Victoria

<p>Zapraszamy na szampańską  zabawę sylwestrową do Sofitel Warsaw Victoria. Powitaj Nowy Rok 2016 w wyjątkowym kabaretowym stylu ze spektakularnym rewiowym pokazem przygotowanym specjalnie na tą okazję dla naszych gości przez Małgorzatę Potocką i Teatr Sabat.</p>

>

Gwarantujemy, że ta szczególna noc sylwestrowa w Sofitel Warsaw Victoria będzie dla Państwa spektakularnym i jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem pełnym b?belkowych chwil, niezapomnianych wrażeń i wspaniałych niespodzianek. Co więcej, nasz szef kuchni zadba o Państwa kulinarne doznania proponuj?c tego wieczoru wyśmienit? kolację złożon? z 5 dań, a także zaprosi Państwa do bufetu pełnego pysznych specjałów   po północy.

Cena zabawy sylwestrowej Rewia Kabaret wynosi 690 złotych za osobę. Cena zawiera pakiet napojów (drink powitalny, wybór czerwonego i białego wino, toast szampana o północy i otwarty bar z wyborem alkoholi po północy).

Pakiet Sylwestrowy

Zapraszamy do powitania Nowego Roku w hotelu Sofitel Warsaw Victoria, gdzie szampańska zabawa sylwestrowa potrwa do rana. Zapraszamy do skorzystania z naszego pakietu sylwestrowego. Cena za nocleg w pokoju Superior z bufetem śniadaniowym w restauracji Kitchen Gallery wynosi 300 złotych za noc (single / double).

Rezerwacje:
Sofitel Warsaw Victoria – Concierge
Tel. 22  657 82 89
Email: H3378-CR(@)sofitel.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin