Zobacz także  •  Partnerzy

REJESTRACJA NA IABM2019 OTWARTA

Nie przegap 3-ciej edycji International Automotive Business Meeting (IABM2019), która odbędzie się 13 i 14 listopada 2019 roku w Dąbrowie Górniczej w hotelu Holiday Inn.

Producenci samochodów, dostawcy motoryzacyjni Tier 1, pionierzy przełomowych innowacji oraz najwięksi eksperci z sektora spotkają się aby dyskutować o trendach Iiprzyszłości w branży.

 

ODKRYJ PROGRAM I POZNAJ PANELISTÓW:https://www.iabmevent.com/program/

 

IABM2019 to prestiżowe wydarzenie networkingowe, dające najlepsze możliwości spotkania się z osobami decyzyjnymi z sektora motoryzacyjnego oraz możliwości na znalezienia nowych klientów i partnerów handlowych. 350 uczestników z sektora Automotive i ponad 500 spotkań B2B to tylko niektóre liczby IABM2019.

 

PROGRAM VIP BUYER. Spotkaj najlepszych kupców Tier 1&2 z sektora, którzy szukają nowych dostawców.

Zobacz listę VIP Buyer’ów tej edycji: https://www.iabmevent.com/spotkania/

 

SPOTKANIA B2B. Zarejestruj swój profil na www.iabmevent.com i umawiaj spotkania B2B bezpośrednio na platformie matchmakingowej.

 

SPEED BUSINESS MIXER. Format networkingu w postaci sesji przy okrągłych stołach pozwalający na nawiązanie, w krótkim czasie, wielu kontaktów biznesowych. Przynieś dużo wizytówek i przedstaw swoją firmę potencjalnym partnerom i klientom.

 

APERITIVO ITALIANO I GALA PARTY. Podczas IABM nie myślimy tylko o biznesie! Po udanym biznesowym dniu, zapraszamy na typowe włoskie APERITIVO ITALIANO, a po nim równie włoskie GALA PARTY.

 

Więcej informacji:

STRONIA WYDARZENIA: WWW

RELACJA VIDEO IABM2018: Video

STRONA NA FACEBOOKU Facebook

 

Kontakt: Anna Monika Stępień, annamonika.stepien(@)cciip.pl, Ph.+48 536 444 829

 

 

O International Automotive Business Meeting

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym, B2B, dwudniowym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. W wydarzeniu bierze udział ponad 300 przedstawicieli firm z Polski, Europy oraz największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone. IABM jest organizowane przez Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową w Polsce, Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing we współpracy z międzynarodowymi izbami gospodarczymi w Polsce (niemiecką, francuską, brytyjską, holenderską, hiszpańską, austriacką), Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego JETRO, a także największymi instytucjami z sektora automotive w Polsce.

IABM dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie. IABM jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać szczegółowy wgląd w przemysł motoryzacyjny i nowe technologie z nim związane, a także zbudować sieć kontaktów w branży i pozyskać partnerów biznesowych.

 

Przydatne linki

SAVE THE DATE - International Automotive Business Meeting (IABM2019)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin