Poznaj zalety wynajmu biur i przestrzeni w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej - przeczytaj rekomendacje!

Przeczytaj opinie tych, którzy na co dzień korzystają z nowoczesnej przestrzeni na Nowogrodzka Square i wynajmują biurka w siedzibie CCIFP na Al. Jerozolimskich 93.

 

SOCIÉTÉ IMED, Abel Pepin, International Business Developer

Moim zdaniem wynajem biur w CCIFP podczas trwania kontraktu typu VIE (Volontariat international en entreprise) ma wiele zalet.

Po pierwsze, siedziba jest w centrum Warszawy, łatwo dostępna, bardzo bezpieczna, a biura są bardzo nowoczesne, przyjemne, posiadają nawet sale konferencyjne do przyjmowania klientów. Ponadto na wyposażeniu jest podstawowy sprzęt biurowy, a dostarczenie paczek lub próbek jest bardzo łatwe, o ich odbiór dba obsługa recepcji.

Z kolei, jeśli chodzi o zespół, pobyt w biurach CCIFP pozwala nam poznać ludzi z środowiska frankofońskiego, także członków CCIFP, z których większość jest Polakami i mówi po francusku. Mogą nam pomóc w codziennych sprawach, tłumaczeniach itp. Panuje tu bardzo dobra atmosfera.

Wreszcie, dzięki naszemu wynajmowi w siedzibie w CCIFP, jesteśmy również z wyprzedzeniem informowani o wydarzeniach organizowanych przez Izbę. Niektóre z nich mogą być interesujące dla nas lub firm z nami współpracujących.

 

Société Suteau Anver, Clément LE JEAN, V.I.E International Business Developer

Możliwość pracy w biurze CCIFP jest prawdziwym atutem. Oprócz korzystnej lokalizacji w centrum Warszawy (bardzo dobry dojazd), przestrzeń oferuje komfortowe warunki pracy pod każdym względem. Biura są nowe, podobnie jak sprzęt i wyposażenie. Atmosfera pracy jest bardzo przyjemna, a pomieszczenia są dobrze zaaranżowane. Kolejną zaletą wynajmu tego biura jest możliwość przyjmowania wizyt klientów w profesjonalnym otoczeniu. Pomieszczenia sprzyjają spotkaniom, dzięki licznym imprezom, które są w nich organizowane.

 

 

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĄ WYNAJMU PRZESTRZENI COWORKINGOWEJ I BIUR W SIEDZIBIE CCIFP

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!