Izba

Misja handlowa dla francuskich producentów BIO

W dniach 1-2 września odbywa się misja handlowa dla francuskich producentów z sektora BIO zorganizowana przez CCIFP.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza, we współpracy z firmami Carrefour, Auchan oraz E.Leclerc zorganizowała misję handlową dla pięciu firm francuskich, producentów wyrobów BIO. Celem misji jest przedstawienie polskiego rynku, pokazanie możliwości rozwoju, a także nawiązanie bezpośrednich kontaktów z sieciami sklepów, które oferują produkty BIO dla polskich klientów. 

W trakcie pierwszego dnia firmy z Francji uczestniczyły w targach Carrefour zorganizowanych dla dostawców. CCIFP miała na nich swoje stoisko, na którym część firm francuskich mogła spotkać się z przedstawicielami działu zakupów, a także pozostałymi wystawcami. 

Drugi dzień, to seria spotkań pomiędzy firmami z Francji i przedstawicielami sieci handlowych z Polski, które odbywają się w siedzibie CCIFP.

Celem misji handlowych organizowanych dla firm z różnych branż przez CCIFP jest ułatwienie kontaktu, poznanie rynku, a także nawiązanie konkretnych relacji handlowych pomiędzy firmami polskimi i francuskimi. 

Jeśli są Państwo zainteresowani rozwojem na rynkach zagranicznych i szukają doradztwa lub wsparcia, zapraszamy do kontaktu >>>.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!