Izba

Laureaci Grand Prix CCIFP 2022

Dnia 27 maja 2022 r., podczas Gali CCIFP, przyznano "Grand Prix CCIFP" w trzech kategoriach: "Przedsiębiorca Roku", "Najlepszy Start-up" oraz "Działania CSR".

Wyróżnieniami nagradzane są firmy, które z powodzeniem rozwijają się w Polsce i na świecie oraz oferują innowacyjne produkty i usługi. Zwycięzców wybrał Zarząd CCIFP, który zwracał uwagę na skalę działalności, wyniki finansowe i innowacyjne podejście do prowadzenia biznesu.

 

Gratulujemy wszystkim laureatom: 

Grégoire Nitot, Prezesowi Sii Polska, który został przedsiębiorcą roku

Maxime Polesello, Prezesowi SINTERIT, który odebrał statuetkę w kategorii "Najlepszy start-up"

BNP Paribas Bank Polska S.A. zwycięzcy w kategorii "Działania CSR"

 

 

 

Tegoroczne Grand Prix CCIFP, to już drugie wyróżnienie dla firmy Sii przyznawane przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Po raz pierwszy firma otrzymała statuetkę w 2008, kiedy to zatrudniała 100 osób i posiadała dwa oddziały w Polsce. Dzisiaj firma zatrudnia ponad 7 000 pracowników w 16 oddziałach w całej Polsce, a jej obroty przekroczyły miliard złotych.

 

SINTERIT to polsko-francuski producent innowacyjnych drukarek 3D. W 2014 roku firma wprowadziła na rynek pierwszą na świecie kompaktową drukatkę 3D SLS, dzięki czemu zyskała znaczną pozycję na rynku i zatrudnia w tym momencie 100 pracowników, a jej produkty docierają do ponad 50 krajów na całym świecie.

 

BNP Paribas Bank Polska S.A. jest laureatem prestiżowych nagród, takich jak listki CSR przyznawane przez tygodnik Polityka i zajmuje najwyższe miejsca w rankingu firm odpowiedzialnych społecznie. W ich strategię biznesową bardzo mocno wpisane są działania CSR, które realizowane są konsekwentnie od wielu lat, na wielu płaszczyznach. Widać to również w portfolio oferowanych produktów, które wspierają zrównoważony rozwój.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!