Izba  •  Usługi  •  Członkowie

Czy wiesz że... z nami masz dostęp do specjalistycznych kursów językowych i szkoleń szytych na miarę?

Wykorzystaj członkostwo w CCIFP i dowiedz się więcej o bogatej ofercie Centrum Szkoleniowego, z którym rozwiniesz kompetencje swoje i swojego zespołu.

Czy wiesz, że w ramach Centrum Szkoleniowego proponujemy Państwu i Państwa zespołom szkolenia i kursy prowadzone zarówno online, jak i stacjonarnie przez najlepszych w swoich dziedzinach profesjonalistów?

Wiemy, jak istotny dla naszych firm stowarzyszonych jest dostęp do programów umożliwiających skuteczny rozwój zespołów i wykorzystanie potencjału swoich pracowników. CCIFP wpiera Państwa w tym procesie, proponując dedykowaną ofertę skutecznych i atrakcyjnych szkoleń i warsztatów prowadzonych przez wybitnych trenerów działających na rynku polskim i francuskim. 

Potrzeby naszych firm stowarzyszonych są dla nas niezwykle ważne, dlatego każde ze szkoleń jest przygotowywane pod specyficzne potrzeby Państwa firmy.

Dowiedz się więcej >>>

 


 

Jednocześnie mamy dla Państwa gotową ofertę cykli rozwojowych, które opracowaliśmy w gronie czołowych ekspertów - wybitnych psychologów, wieloletnich liderów biznesu i inspirujących trenerów:

 

Dowiedz się więcej o cyklu MANAGER 4.0

 

Dowiedz się więcej o cyklu AKADEMIA MANAGERA

 

Zapraszamy też Państwa na tematyczne seminaria i szkolenia, podczas których eksperci z firm stowarzyszonych przekazują najświeższe informacje z zakresu prawa, podatków, handlu, PR, marketingu, HR, rozwoju osobistego, zarządzania, itp. Wszystkie spotkania wzbogacone są o konkretne przykłady rozwiązań stosowanych w praktyce przez firmy stowarzyszone.

ZOBACZ KALENDARZ PROPONOWANYCH SPOTKAŃ >>>

 


 

Centrum Szkoleniowe CCIFP to też dostęp do wysokiej klasy kursów i specjalistycznych szkoleń językowych online i stacjonarne, które skierowane są do ludzi biznesu, prawników, tłumaczy, osób pragnących zwiększyć swoje kompetencje w obszarze języka francuskiego.

Z nami mogą Państwo też zaplanować dopasowany do potrzeb firmy i danej grupy wewnętrzny kurs zamknięty.

 

Wspieramy nasz firmy stowarzyszone kompleksowo – wspólnie tworzymy produkt odpowiadający dokładnie na Państwa potrzeby.

Skontaktuj się z Manager Centrum Szkoleniowego:  

Karolina Modrykamień-Krzyżanowska

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!