Izba

Czy wiesz, że... możesz uczestniczyć w networkingu on-line i zdobywać nowych klientów

CCIFP organizuje szereg wydarzeń on-line, które poprzez wykorzystanie nowoczesnych platform networkingowych pomogą Ci w nawiązaniu nowych relacji.

Rozwijanie kontaktów i zdobywanie klientów w czasach pandemii nie jest rzeczą łatwą. Mimo wstrzymania organizacji spotkań w tradycyjnej formule, nie zaprzestaliśmy działań networkingowych.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej platformy networkingowej nadal dajemy Wam możliwość poznawania nowych ludzi, nawiązywania relacji biznesowych i prezentacji oferty potencjalnym klientom. Wszystko to w sposób bezpieczny, zdalny i bez konieczności wychodzenia z domu. 

Skoro odległość nie stanowi już bariery, proponujemy Wam również spotkania z partnerami spoza Polski.

JAK TO DZIAŁA?

Platforma do networkingu on-line jest prosta w obsłudze i intuicyjna. Wystarczy mieć podłączenie do internetu, komputer lub telefon z kamerą i mikrofonem.

Na podstawie Waszych preferencji wyrażonych w formularzu zapisu na wydarzenie wskazujemy Wam konkretne, wirtualne stoliki, przy których prowadzicie prezentacje i rozmowy. Przy jednym stoliku może na raz rozmawiać 6 osób, dzięki czemu w łatwy sposób można nawiązać interakcje, wymienić się kontaktami, czy zaprezentować swoją ofertę. W trakcie spotkania możecie kilkakrotnie zmienić stolik, by tym sposobem zdobyć kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt nowych kontaktów.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA NETWORKINGOWE

18.02.2021European Business Mixer z krajami z regionu Europy Środkowej i Wschodniej - ZAPISY >>>

8.03.2021International Women's Day - szczegóły wkrótce

30.03.2021 - Speed Business Mixer z konfederacją LEWIATAN oraz Niemiecką i Skandynawską Izbą Gospodarczą - szczegóły wkrótce

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!