Izba

Czy wiesz że... masz dostęp do bezpośrednich kontaktów w firmach stowarzyszonych

Wykorzystaj maksymalnie członkostwo w CCIFP. Logując się do strefy dla członków zyskujesz dostęp do bezpośrednich kontaktów w ponad 400 firmach stow.

Czy wiesz, że jako członek CCIFP masz dostęp do specjalnej strefy na stronie www dedykowanej pracownikom firm należących do naszej organizacji?

Jeśli zależy Ci na zdobyciu bezpośrednich kontaktów, adresów mailowych, czy telefonu do konkretnych firm stowarzyszonych, często do osób zarządzających lub szefów poszczególnych departamentów, wystarczy zalogować się do strefy dla firm stowarzyszonych na stronie internetowej CCIFP. Dzięki temu zyskujesz dostęp do pełnej wersji katalogu firm on-line i możesz nawiązywać relację z pozostałymi członkami.

Ponadto, masz również dostęp do katalogów blisko 95 innych izb francuskich na świecie. Jeśli więc szukasz kontaktów i klientów za granicą, dzięki przynależności do CCIFP zyskujesz dostęp do ponad 20 000 firm na świecie. 

JAK ZNALEŹĆ KONTAKTY?

1) ZALOGUJ SIĘ DO STREFY DLA FIRM STOWARZYSZONYCH.

Jako pracownik firmy stowarzyszonej prawdopodobnie masz już utworzone konto. Logując się po raz pierwszy wystarczy zresetować hasło klikając na przycisk "Przypomnij hasło" znajdujący się na stronie logowania TUTAJ >>>.

Jeśli pojawi się komunikat, że konto nie istnieje lub nie otrzymasz na maila linka umożliwiającego reset hasła, wystarczy, że wypełnisz formularz >>> lub wyślesz prośbę o utworzenie konta na adres espace(@)ccifp.pl

2) WEJDŹ W ZAKŁADKĘ KATALOG W SEKCJI CZŁONKOSTWO W MENU GŁÓWNYM NA STRONIE

Czyli TUTAJ >>>

Teraz widzisz listę wszystkich członków CCIFP - nazwę, logo i podstawowe dane. Możesz wyszukiwać firmy po słowie kluczowym lub sektorze działalności. Klikając na wybraną firmę zyskujesz dostęp do pełnych danych, w tym do informacji o pracownikach. Klikając na niebieski przycisk Nawiąż kontakt, dostępny przy niektórych osobach, możesz uzyskać ich dane kontaktowe.

Pozwól na nawiązywanie kontaktu i pomóż w rozwoju wspólnoty biznesowej CCIFP! Każdy użytkownik strefy dla firm stowarzyszonych może samodzielnie określić, czy chce udostępniać swoje dane do kontaktu dla innych członków CCIFP. Ustawienia te można zmienić w profilu użytkownika, czyli tutaj >>> (należy najpierw się zalogować). Sprawdź, czy Twoje dane są dostępne dla pozostałych członków i daj się poznać!

Kontakty do firm z innych izb francuskich znajdziesz w swoim profilu po zalogowaniu do strefy członkowskiej, w zakładce "Katalogi CCIFI", czyli TUTAJ >>>

ŻYCZYMY UDANEGO NETWORKINGU!

WIĘCEJ INFORMACJI O POZOSTAŁYCH FUNKCJONALNOŚCIACH STREFY DLA FIRM STOWARZYSZONYCH >>>

KONTAKT: espace(@)ccifp.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!