Nasze spojrzenie na…  •  Zobacz także  •  Izba

CCIFP uruchamia STREFĘ CZŁONKOWSKĄ!

Odkryj nową funkcjonalność CCIFP dla jeszcze sprawniejszego zdalnego networkingu!

STREFA CZŁONKOWSKA - Co to jest?

Strefa członkowska to serwis znajdujący się na stronie internetowej www.ccifp.pl do którego wszyscy członkowie Izby mają bezpłatny dostęp logując się za pomocą indywidualnego loginu (email służbowy) i hasła
Po zalogowaniu przedstawiciele firm stowarzyszonych w CCIFP zyskują dostęp do dodatkowych treści przygotowanych przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą oraz do bogatej bazy nowych kontaktów biznesowych!

Jakie są korzyści z korzystania ze Strefy Członkowskiej?

Po zalogowaniu każdy użytkownik zyskuje między innymi dostęp do:

  • nowych kontaktów biznesowych z wybranych firm stowarzyszonych dzięki opcji 'nawiąż kontakt'
  • wydarzeń przeznaczonych tylko dla członków Izby
  • serwisu dyżurów telefonicznych ekspertów - 'HOTLINE
  • bezpłatny dostęp do GIEŁDY PRACY - z możliwością aplikowania na wybrane oferty pracy, opublikowania firmowej oferty pracy czy pozostawienia CV w bazie kandydatów
  • bezpłatnego archiwum webinarów i wybranych szkoleń online
  • bezpłatnego pełnego KATALOGU członków CCIFP oraz pozostałych francuskich izb na świecie (ponad 15 tys. firm stowarzyszonych, czyli 20 tys. kontaktów w 95 krajach
  • indywidualnego profilu użytkownika z możliwością edycji danych i uwidocznienia ich w katalogu firm stowarzyszonych


Jak nawiązywać nowe kontakty w Strefie Członkowskiej ?

Katalog firm stowarzyszonych w strefie członkowskiej umożliwia wyświetlanie i zapisywanie kontaktów do przedstawicieli innych firm stowarzyszonych. To serwis, który umożliwia za pomocą kilku kliknięć nawiązywanie bezpośrednich relacji z członkami wszystkich francuskich izb na świecie w 95 krajach!

Opcja jest dostępna wyłącznie dla przedstawicieli firm stowarzyszonych i wymaga zalogowania do strefy członkowskiej.

Aby być widocznym dla pozostałych zalogowanych członków, należy po zalogowaniu się przejść na stronę 'Mój profil' w zakładce 'Moje konto użytkownika' i tam zaznaczyć zgody 'Wyrażam zgodę, by mój profil był widoczny w katalogu członków online', oraz 'Wyrażam zgodę by otrzymywać prośby o nawiązywanie kontaktu od innych członków'.


Co zrobić jeśli nie jestem członkiem CCIFP?

Jeśli nie należysz jeszcze do grona firm stowarzyszonych w CCIFP, możesz założyć tzw. Konto użytkownika nie-stowarzyszonego. 

Konto jest DARMOWE i nie wiąże się z dodatkowymi zobowiązaniami. Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do części informacji i artykułów na temat polsko-francuskich relacji i inwestycji, przeglądać listę firm stowarzyszonych w CCIFP (ale bez dostępu do danych kontaktowych), a nawet zapisać się na wybrane otwarte wydarzenia organizowane przez CCIFP.
Dostęp do pełnych informacji zyskasz od razu po dołączeniu do grona członków - z chęcią przedstawimy szczegóły! Więcej informacji na stronie TUTAJ 

STRONA LOGOWANIA
 

Jak mogę zalogować się do strefy członkowskiej?


Jeśli jesteś przedstawicielem/przedstawicielką firmy stowarzyszonej, najprawdopodobniej masz już swoje indywidualne konto użytkownika. 
Aby zalogować się po raz pierwszy, należy na stronie logowania kliknąć na 'Przypomnij hasło'. 
Na wskazany służbowy adres email wysłany zostanie automatycznie link pozwalający na wygenerowanie samodzielnie nowego hasła do konta.
Po jego ustawieniu należy przejść ponownie do strony logowania i wpisać swoje indywidualne dane dostępowe (loginem jest email służbowy).


Należysz do firmy stowarzyszonej, ale logowanie nie powiodło się? 

Prosimy najpierw o upewnienie się, że wprowadzony jako login email jest adresem służbowym (nie ma możliwości logowania się adresami email pochodzącymi z ogólnych domen, jak np. gmail, yahoo, itp.). 
Jeśli logowania nadal się nie udało, prosimy o zgłoszenie nam tej informacji na adres: ccifp(@)ccifp.pl lub gabriela.puzio(@)ccifp.pl.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!