Wsparcie dla mikro i małych firm

Specjalnie dla najmniejszych firm należących do CCIFP przygotowaliśmy szereg działań, które pomogą w rozwoju Waszego biznesu.

Zachęcamy do korzystania!

E-Komitet ds. Mikrofirm

Celem tego Komitetu jest dostarczenie przedsiębiorcom narzędzi i konkretnych rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej, wsparcie w skutecznym wdrażaniu przepisów prawnych, stworzenie forum debaty i wymiany doświadczeń dla mikroprzedsiębiorców.

 

Najbliższe zebrania E-komitetu ds. Mikrofirm:

Brak wydarzeń z wybranej kategorii


Forum HR / Marketing

Spotkania B2B typu Forum HR / Marketing zostały założone z myślą o stworzeniu miejsca spotkań dla dużych grup i małych firm. Celem forów jest ułatwienie małym firmom nawiązania relacji i przedstawienia swojej oferty dużym firmom.

Każda firma ma 10 minut na prezentację swoich pomysłów, produktów i usług dyrektorom HR lub Marketingu dużych grup.

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW Z OSTATNIEGO SPOTKANIA DLA DZIAŁÓW HR  >>>


Komunikacja z CCIFP

Mikro i małe firmy mogą również korzystać z naszych akcji komunikacyjnych. Promujemy działania i sukcesy firm stowarzyszonych. Na stronie www i w newsletterach bezpłatnie publikujemy aktualności, informacje, wydarzenia i raporty przysyłane przez członków Izby. Jeżeli organizują Państwo szkolenie, webinar lub uczestniczą w konferencji i pragną zaprosić pozostałe firmy należące do CCIFP możemy wysłać zaproszenie do naszych firm w dedykowanym newsletterze. 

Komunikaty i informacje o wydarzeniach prosimy przesyłać na adres: mariusz.kielich(@)ccifp.pl lub gabriela.puzio(@)ccifp.pl


Networking z CCIFP

W ramach CCIFP organizujemy co miesiąc bezpłatne wydarzenia networkingowe w Warszawie, ale też w innych miastach: Kraków, Trójmiasto, Łódź, Poznań, Wrocław…

Udział w wydarzeniu, to okazja do poznania aktualnych trendów rynkowych, a także nawiązania relacji z pozostałymi firmami członkowskimi i spędzenia czasu w miłej atmosferze przy koktajlu i lampce wina.

SPRWADŹ KALENDARZ NAJBLIŻSZYCH SPOTKAŃ 


Sieć kontaktów biznesowych

Jako firma należąca do sieci CCIFP mają Państwo bezpłatny i pełny dostęp do KATALOGU FIRM STOWARZYSZONYCH. Jest to cenne źródło informacji i kontaktów wśród naszych firm, a dzięki nowej APLIKACJI MOBILNEJ, możecie w łatwy sposób nawiązywać relacje również z firmami w innych krajach, zrzeszonymi w innych Izbach Francuskich. Ponadto aplikacja daje możliwość udziału w grupach tematycznych, a także łatwej rejestracji na wydarzenia.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!