Podsumowanie wydarzeń

Forum HR zebrało niesamowite oceny. Zobaczcie sami co najbardziej podobało się uczestnikom

„Fantastyczna i bardzo efektywna inicjatywa”, „networking biznesowy na najwyższym poziomie”, „niezwykle inspirujące przeżycie” - to tylko niektóre z entuzjastycznych opinii, jakie otrzymaliśmy po Forum HR, które zorganizowaliśmy 7 marca 2023 r. we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej (#CCIFP).

Dziękujemy za tę niesamowitą dawkę dobrej energii, to dla nas wspaniała motywacja na przyszłość 😊

Zobaczcie sami, co mówią o tym wydarzeniu jego uczestnicy:

 

Dorota Jagielak, HR Manager Etam Poland 

[…] to było ciekawe wydarzenie. Dla mnie przede wszystkim była to okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami firm, które dotychczas kojarzyłam jedynie z nazwy. Poznając spektrum ich działań, mam wrażenie, że z niektórymi spośród nich, będę mogła nawiązać kontakt i rozpocząć współpracę. Dziękuję za tę inicjatywę.

 

Anna Stopel, Human Resources Director Poland, Head of Diversity, Equity and Inclusion, Sodexo

Fantastyczna i bardzo efektywna inicjatywa! Bardzo się cieszę, że mogłam w niej uczestniczyć. Mnóstwo inspiracji i nowych możliwości. Dziękuję Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) za zaproszenie i świetną organizację. Każdej z nowo poznanych dziś osób (23 wizytówki!) dziękuję za podzielenie się swoją pasją i działaniami w tak różnych obszarach biznesowych. Do zobaczenia.

 

Anna Koczkodon, HR Operation Coordinator

Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Formuła bardzo ciekawa i intensywna. Ciekawie było posłuchać i poznać rodzimych przedsiębiorców. Bezpośredni kontakt, wymiana portfolio to okazja do zawarcia nowych relacji i sprawdzenia co obecnie w ”trawie piszczy” 😊

 

Martyna Sałek, Manager ds. Szkoleń i Rozwoju

[Forum HR] było dla mnie osobiście niezwykle inspirującym przeżyciem! Ogromne gratulacje dla twórców projektu! To niezwykła szansa dla dużych i mniejszych firm na wymianę doświadczeń, nawiązanie relacji i porozmawianie o potrzebach biznesowych. Inwestycja kilku godzin, w zamian za pełen bagaż inspiracji oraz nowych możliwości! Z przyjemnością to powtórzę i rekomenduję wszystkim to wydarzenie, które jest niezwykłą okazją na spotkanie z pasjonatami HR 😉

 

Timea Balajcza, Balajcza Linguistic Services

Bardzo się cieszę, że CCIFP znowu zorganizowała spotkanie, w ramach którego my, przedstawiciele firm sektora MŚP, mogliśmy porozmawiać i przedstawić nasze usługi /ofertę reprezentantom dużych firm. Wczorajsze spotkanie uważam za bardzo udane, ja sama miałam możliwość porozmawiać i przedstawić się reprezentantom innych firm, które również są członkami Izby. Szczególnie chciałabym pochwalić aspekt organizacyjny tego spotkania. Mam nadzieję, że niedługo odbędzie się kolejne takie spotkanie. 

 

Agnieszka Dolka-Bryndal, Sales&Marketing Director Bertek Polska

Ja dzieliłam się wrażeniami na bieżąco, ale jeszcze raz podziękuję za organizację 😊 fajna inicjatywa, warto ją częściej powtarzać.

 

Wirginia Gostomczyk, Prezes Zarządu Ides

Perfekcyjnie zorganizowane spotkania. Fantastyczni rozmówcy i atmosfera. Dziękuję.

 

Maryla Korczyńska, konsultant, trener i coach w PROFES

To bardzo dobry pomysł, bo faktycznie małe firmy mają ograniczone możliwości nawiązywania bezpośrednich kontaktów z dużymi firmami – myślę, że do powtórzenia. Dziękuje za taką możliwość. Wszyscy rozmówcy z dużych firm byli bardzo przyjaźni, uprzejmi i wykazywali szczere zainteresowanie, za co warto im podziękować – poświęcili swój czas i przez całe spotkanie dla każdej firmy byli jednakowo otwarci i profesjonalni.

 

Jolanta Rybak-Kukowska, Główny Specjalista w Dziale Składek ZUS i Bezpieczeństwa Pracy w Inventage Sp. z o.o.

Bardzo dziękujemy za organizację spotkania oraz tzw. "10-minutówki", podczas których wspólnie z Karoliną Golan-Pisarek mogłyśmy przedstawić ofertę naszej firmy, dotyczącą uzyskania oszczędności w obszarze składek ZUS. Było nam bardzo miło poznać wszystkich Państwa 😊

 

Paweł Jabłoński, CEO Meeting 15

Dziękuję za zaproszenie i możliwość uczestnictwa. Na pewno było dużo pracy i wiem jak trudno jest nakłonić pracowników dużych firmy aby przybyli, tym bardziej doceniam. Więc moim zdaniem najtrudniejszą cześć Państwo zrobiliście, daliście miejsce, obsługę i potencjalnych kupujących.

 

Karolina Kalinowska, Radca prawny, Senior Associate w Crido Legal

[…] pierwszy raz brałam udział w wydarzeniu o takiej formule, ale to był strzał w 10 😁 bardzo było miło poznać wszystkich osobiście, tyle inspirujących osób w jednym miejscu!

 

Mikołaj Paszkowski, Melody - Naturalne Lody i Makaroniki

Dziękujemy za organizację spotkań. Dla nas było to spotkanie bardzo udane.

 

Rafał Kobus, Eurocert

Było bardzo inspirująco i dała nam Pani szanse nawiązać wiele kontaktów biznesowych. Z przyjemnością będę uczestniczyć w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Panią oraz CCIFP 😊

 

Anna Krysiak, Partner i Trener, Interactifs

Świetna inicjatywa i liczymy bardzo, że będziemy mogli ją powtarzać, z wieloma innymi członkami Izby z kategorii dużych firm. Dobre były „rozmowy kolejkowe”, które też mogą zaowocować ciekawą współpracą biznesową.

 

Lolita Prokopowicz, Event&Venue Manager, Pałac Zółwin

Byłam bardzo zadowolona z wydarzenia zorganizowanego przez Państwa 7 marca, udało mi się poznać reprezentantów ważnych dla mnie firm i działów tych firm - zarówno po stronie business speed datingu jak i firm, które czekały razem ze mną w kolejce, także super! Organizacyjnie też muszę tutaj Państwa pochwalić, element croissantów i kawki mnie urzekł. 

 

Marcin Szlęzak, CEO Find Office

Dziękuję za możliwość uczestnictwa w wydarzeniu. Była to fantastyczna formuła!

 

Krzysztof Urbanowiczfirma szkoleniowo-doradcza Urbanowicz Consulting

Networking biznesowy na najwyższym poziomie, tak wiele interesujących osób w jednym miejscu, sprawna organizacja i idealnie dobrana formuła Speed Business Mixer - Forum HR zapisze się z pewnością jako jedno z topowych eventów Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP) na otwarcie sezonu 2023. Jeżeli uda się Wam utrzymać ten poziom – Izba stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem spotkań dla biznesu. Biznesu dużego i tego małego, które potrzebują siebie nawzajem, by szybciej się rozwijać.

 

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy w październiku na Forum Komunikacja i Marketing.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!