Załóż konto użytkownika

Dane użytkownika

Wypełnij poniższy formularz w celu utworzenia konta użytkownika strefy CCIFP. Formularz zostanie przesłany do zespołu CCIFP, który po stworzeniu dla Ciebie konta poinformuje Cię o możliwości zalogowania się.
Prosimy o upewnienie się, że podany poniżej adres email jest poprawny, będzie on jednocześnie loginem do strefy użytkownika oraz główną daną kontaktową dla CCIFP.
Prosimy o podanie wyłącznie służbowego adresu email - adresy z domen ogólnych mogą nie zostać zatwierdzone.

Jeśli jesteś pracownikiem firmy stowarzyszonej w CCIFP nie musisz zakładać nowego konta. Skontaktuj się z CCIFP i zapytaj o dostępy do swojego konta lub spróbuj się zalogować korzystając ze służbowego adresu email.

Podaj służbowy adres email, który jednocześnie będzie Twoim loginem
Prosimy o podanie pełnej nazwy reprezentowanej firmy/instytucji
Wskaż aktualnie objęte stanowisko
Akceptacja regulaminu użytkowania serwisu
Administratorem moich danych jest Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) w Warszawie, Al. Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa, nr KRS 0000147491, NIP: 526-17-37-417, REGON: 010669184. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z regulaminem serwisu (https://www.ccifp.pl/polityka-prywatnosci.html) i wyrażam na niego zgodę. CCIFP informuje, że ma Pan/Pani pełne prawo do wglądu i zmiany swoich danych, jak też żądania ich usunięcia z bazy.
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!