Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Zaproszenie na webinarium - Jak przygotować organizację na wypadek ataku cybernetycznego?

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na webinarium dotyczące nowych regulacji w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz programu cyber assistance, które odbędzie się 21.03.2024 o godz.10.00 na platformie MS Teams Live Events.

W najbliższym czasie zaczną obowiązywać bardzo restrykcyjne regulacje NIS2 i DORA, która nakładają dodatkowe obowiązki i odpowiedzialność za ich implementację. Z drugiej strony rynek ubezpieczeniowy nie dla wszystkich podmiotów jest w stanie zaoferować ofertę ubezpieczenia.

Dlatego WTW wraz z Crawford, liderem w obsłudze roszczeń, stworzyło rozwiązanie – Cyber Assistance, pierwszy na polskim rynku program zarządzania incydentami cybernetycznymi zostanie przedstawiony przez Jakuba Płócienniczaka – Cyber Leadera w WTW oraz Kacpra Bienię – Head of Cyber w Crawford.

Produkt o charakterze abonamentowym oferowany przez WTW i Crawford skierowany jest zarówno do organizacji, które ochronę cyber posiadają, ale może być jeszcze większą wartością dla organizacji, które takiej ochrony nie mogą zakupić, na przykład ze względu na niespełnienie wymagań ubezpieczycieli.

 

Potwierdzenie udziału prosimy przesłać na adres
WTW-PL.Marketing(@)willistowerswatson.com

 

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!