Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Zaproszenie na szkolenia (w formie stacjonarnej) - Kontrole i postępowania podatkowe 2024 – jak zabezpieczyć interes firmy i menedżerów

Hogan Lovells, Pl. Trzech Krzyży 10/14, 00-499, Warszawa, Polska
See on map

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Z każdym kolejnym rokiem rośnie liczba kontroli podatkowych i kontroli celno-skarbowych. Dzięki szerokiemu wachlarzowi nowoczesnych narzędzi, organy podatkowe wykazują się coraz większą skutecznością przy weryfikacji rozliczeń podatników. W konsekwencji istotnie zwiększa się wartość wpływów z kontroli po stronie fiskusa.

 

PDF 10.04.2024

 

Odpowiednie przygotowanie do kontroli, jak również właściwa komunikacja z organami podatkowymi to elementy, które mają kluczowe znaczenie z punktu widzenia zabezpieczenia interesów podmiotów gospodarczych. Skutki kontroli podatkowych  mogą okazać się również istotne dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwa oraz osób zajmujących się rozliczaniem podatków. Wynikiem kontroli, oprócz wykazania zaległości podatkowej i zobowiązania przedsiębiorcy do jej zapłaty, wraz z odsetkami, może być również zainicjowanie postępowań w ramach których odpowiedzialność ponosić będą ww. osoby fizyczne, które przyczyniły się do powstania tych zaległości.

Jak zatem przygotować się do kontroli? Czy przygotowanie i wdrożenie wewnętrznych procedur na wypadek kontroli jest konieczne? Czy nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych muszą skutkować karną lub karnoskarbową odpowiedzialnością członków zarządu i menadżerów?

Te i inne zagadnienia będą przedmiotem cyklu szkoleń (w formie stacjonarnej), na które serdecznie Państwa zapraszamy do siedziby kancelarii Hogan Lovells:

 
  • 13 marca (środa), w godz. 10:00 – 11:30
 
 
  • 10 kwietnia (środa), w godz. 10:00 – 11:30
 

Poniżej znajdą Państwo linki do rejestracji udziału w obydwu szkoleniach:

Link do rejestracji udziału w szkoleniu 13 marca br.(prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 8 marca)
 Link do rejestracji udziału w szkoleniu 10 kwietnia br.(prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do  3 kwietnia)
 Liczba miejsc na każde ze szkoleń jest ograniczona. Uczestnictwo w szkoleniach jest nieodpłatne. Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem zaświadczenia potwierdzającego udział w szkoleniu, prosimy o informację.

Zapraszamy!

 

DODATKOWE INFORMACJE

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!