XII Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar CCIFP

Cena :
do 19 marca - 2800 zł netto, po 19 marca - 2950 zl netto (dla drużyn z firm stowarzyszonych); 4300 zł netto (dla firm niestowarzyszonych)

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Turnieju CCIFP! W ubiegłym roku aż 28 drużyn uczestniczyło w grze, mogliśmy być więc świadkami ciekawej i intensywnej rywalizacji.

Gor?co zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kibicowania swoim drużynom. Turniej poza czyst? sportow? rywalizacj? jest jednocześnie wspaniał? okazj? do zabawy, wypoczynku i nawi?zania nowych, nieformalnych kontaktów.

To także idealna sposobność by zaprosić klientów do wspólnego spędzenia czasu w niecodziennej atmosferze. Miło nam będzie też gościć Państwa rodziny i przyjaciół. Turniej odbędzie się:
  
w sobotę 11 kwietnia 2015
w Hali Piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3
w Warszawie (Bemowo).

Kto tym razem zdobędzie miejsca na podium? Może w tym roku to Państwa firma pokona najlepszych? Gor?co zachęcamy  do gry i kibicowania.

PODZIAŁ NA GRUPY TURNIEJOWE >>>

HARMONOGRAM GIER >>>

Formularz zgloszeniowy>>>

Regulamin turnieju>>>

Więcej informacji na temat XII edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar CCIFP: turniej(@)ccifp.pl.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!