X Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar CCIFP


Hala Piłkarska, ul. Księcia Bolesława 1/3, Warszawa

Język : polski/francuski

Cena :
2 700 PLN netto do 13 marca/2 900 PLN netto po 13 marca (firmy stowarzyszone CCIFP); 4 300 PLN netto (firmy niestowarzyszone)

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Gor?co zachęcamy wszystkie zainteresowane firmy do zgłaszania swoich drużyn do konkursu, który poza rywalizacj? jest jednocześnie wspaniał? okazj? do zabawy, wypoczynku i nawi?zania nowych, nieformalnych kontaktów.
  
To także idealna sposobność by zaprosić klientów do wspólnego spędzenia czasu w niecodziennej atmosferze. Miło nam będzie też gościć Państwa rodziny i przyjaciół.

Każdego roku zawody uświetniaj? swoj? obecności? Goście Honorowi, znane osobistości ze świata sportu i piłki nożnej. W tym roku będziemy mieć unikaln? okazję do obejrzenia meczu pomiędzy reprezentacjami Polski i Francji w AMP Futbolu - wielkie emocje gwarantowane!
  
W zeszłorocznej, IX edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej zwyciężyła drużyna Go Sport, II miejsce zajęła grupa Grupa Hunters, III, Gras Savoye.

Królem Strzelców został Piotr Kamiński z firmy GDF SUEZ, za najlepszego zawodnika sędziowie uznali Szymona Koniecznego (Grupa Hunters), a najlepszym bramkarzem został Paweł Sobolewski   z firmy Go Sport.

Kto tym razem zdobędzie miejsca na podium? Może w tym roku to Państwa firma pokona najlepszych? Gor?co zachęcamy do gry i kibicowania. Zgłoszenia (wypełniony formularz przesłany na adres: turniej@ccifp.pl) przyjmujemy najpóźniej do 29 marca br.

Regulamin Turnieju >>>
Formularz Zgłoszeniowy >>>
Oświadczenie o stanie zdrowia >>>

UWAGA: Kapitanów drużyn prosimy o dostarczenie do CCIFP przed rozpoczęciem Turnieju oświadczeń zawodników o braku zdrowotnych przeciwwskazań do udziału w turnieju oraz kopię dowodu ubezpieczenia zawodników od NNW. Dostarczenie w/w dokumentów jest warunkiem dopuszczenia zawodników do gry.

Współorganizator wydarzenia:

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!