X Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar CCIFP

Cena : 2 700 PLN netto do 13 marca/2 900 PLN netto po 13 marca (firmy stowarzyszone CCIFP); 4 300 PLN netto (firmy niestowarzyszone)

Passé

L'événement est terminé.

>

Gor?co zachęcamy wszystkie zainteresowane firmy do zgłaszania swoich drużyn do konkursu, który poza rywalizacj? jest jednocześnie wspaniał? okazj? do zabawy, wypoczynku i nawi?zania nowych, nieformalnych kontaktów.

To także idealna sposobność by zaprosić klientów do wspólnego spędzenia czasu w niecodziennej atmosferze. Miło nam będzie też gościć Państwa rodziny i przyjaciół.

Każdego roku zawody uświetniaj? swoj? obecności? Goście Honorowi, znane osobistości ze świata sportu i piłki nożnej. W tym roku będziemy mieć unikaln? okazję do obejrzenia meczu pomiędzy reprezentacjami Polski i Francji w AMP Futbolu - wielkie emocje gwarantowane!

W zeszłorocznej, IX edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej zwyciężyła drużyna Go Sport, II miejsce zajęła grupa Grupa Hunters, III, Gras Savoye.

Królem Strzelców został Piotr Kamiński z firmy GDF SUEZ, za najlepszego zawodnika sędziowie uznali Szymona Koniecznego (Grupa Hunters), a najlepszym bramkarzem został Paweł Sobolewski   z firmy Go Sport.

Kto tym razem zdobędzie miejsca na podium? Może w tym roku to Państwa firma pokona najlepszych? Gor?co zachęcamy do gry i kibicowania. Zgłoszenia (wypełniony formularz przesłany na adres: turniej@ccifp.pl) przyjmujemy najpóźniej do 29 marca br.

Regulamin Turnieju >>>
Formularz Zgłoszeniowy >>>
Oświadczenie o stanie zdrowia >>>

UWAGA: Kapitanów drużyn prosimy o dostarczenie do CCIFP przed rozpoczęciem Turnieju oświadczeń zawodników o braku zdrowotnych przeciwwskazań do udziału w turnieju oraz kopię dowodu ubezpieczenia zawodników od NNW. Dostarczenie w/w dokumentów jest warunkiem dopuszczenia zawodników do gry.

Współorganizator wydarzenia:

Dokumentacja

Oswiadczenie_declaration_XTurniej_2013.doc (DOC • 659 KB) formularz-zgloszeniowy_turniej_13_04_2013.xls (XLS • 675 KB) regulamin_turniej_13_04_2013.doc (DOC • 219 KB) Oswiadczenie_declaration_turniej-13_04_2013.doc (DOC • 666 KB)