Wyzwania sektora budowlanego w Polsce - komitet nieruchomości


ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm członkowskich

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszam na spotkanie Komitetu Nieruchomości  poświęcone wyzwaniom, z jakimi od 2017r boryka się sektor budowlany w Polsce (i zagranicą) i jakim podlega w związku ze zmieniającym się dynamicznie otoczeniem biznesowym. W trakcie spotkania zostaną poruszone kwestie gwałtownego wzrostu cen materiałów budowlanych i robocizny oraz dotkliwego braku pracowników, które sprawiły, że mimo ogromnej ilości już prowadzonych lub rozpoczynanych projektów, mimo boom’u inwestycyjnego, można mówić o pogłębiającym się kryzysie w sektorze.

 

>

Sektor oczywiście nie stoi w miejscu. Mimo napotykanych trudności, poszczycić się może d?żeniem do dotrzymania kroku innowacjom technologicznym, chociażby do usprawnienia procesu budowania poprzez wprowadzanie prefabrykacji betonu i stali,   budownictwo modułowe czy projektowanie w środowisku BIM. Zmienia się charakter budynków – oferuj? coraz większy, ł?czony zakres funkcji (popularny mixed-use), s? nie tylko ekologiczne, ale coraz bardziej przyjazne użytkownikom (certyfikat WELL w uzupełnieniu dla LEED, BREEAM itp.) i otwieraj? się na mieszkańców miast. Dbałości? otacza się też starsze budynki, poddawane rewitalizacji b?dź modernizacji, niejednokrotnie wraz z całymi kartałami miast.

O tych i innych kwestiach opowie Pani Wioletta Fabrycka, Client Relations Manager w RD bud (Generalny Wykonawca z 20-letnim doświadczeniem w budowie i modernizacji biurowców, centrów handlowych, hoteli, zakładów przemysłowych i logistycznych, stacji serwisowych, salonów samochodowych, obiektów mieszkaniowych).

Spotkanie jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm członkowskich i odbędzie się w języku polskim, w dniu 25 września 2018, w godz. 14.00-16.00   w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej w Warszawie, przy ul. Widok 8.

Szczególnie zapraszamy firmy z sektora konstrukcyjno-budowlanego oraz nieruchomości.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!