Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Energia i Środowisko

Wodór - wyzwania i regulacje

Dla firm stowarzyszonych
Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne. Należy się zalogować w celu rejestracji.
Wydarzenie wyłącznie dla członków CCIFP płacących składkę standard lub wyższą.
Liczba miejsc dla firm doradczych ograniczona.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu ds. Klimatu, gdzie opowiemy o szansach i wyzwaniach związanych z wykorzystaniem wodoru.

 

W obliczu postępującego kryzysu klimatycznego światowe gospodarki stoją przed koniecznością przeprowadzenia szybkiej i skutecznej transformacji energetycznej. Kluczową rolę w tym procesie pełni rozwój i popularyzacja odnawialnych źródeł energii, magazynów energii oraz elektromobilności. Nie należy jednak zapominać o wodorze, który według prognoz stanowić będzie jeden z filarów dekarbonizacji.

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie Komitetu ds. Klimatu, podczas którego dr Katarzyna Barańska (Partner) i Łukasz Petelski (Counsel) z kancelarii Osborne Clarke opowiedzą o szansach i wyzwaniach związanych z wykorzystaniem wodoru.

 

Agenda spotkania:

  1. Wodór jako element transformacji energetycznej w UE – planowane regulacje i wyzwania
  2. Wykorzystanie wodoru w przemyśle
  3. Regulacje prawne dot. infrastruktury wodorowej – nowelizacja ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych oraz rozporządzenia wykonawcze
  4. Transport wodoru
  5. Gwarancje pochodzenia zielonego wodoru – planowane regulacje.

 

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. Ponadto, firmy członkowskie pragnące należeć do jednego z Komitetów muszą prowadzić działalność zawodową związaną z tematami prac Komitetu.

Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona. 

Regulamin komitetów dostępny jest: TUTAJ

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!