Wernisaż konkursu „Oryginalne jest piękne”.

Cena :
-

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Francuska Izba Przemysłowo – Handlowa w Polsce, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Akademia Sztuk Pięknych zapraszaj? na

wernisaż konkursu „Oryginalne jest piękne”

15 maja 2007 r. o godz. 18.00,   Akademia Sztuk Pięknych (ASP)
w Warszawie, Galeria Aula, ul. Krakowskie Przedmieście 5

Program:18:30 – uroczyste otwarcie Rektor Akademii Sztuk Pięknych, Ksawery Piwocki18:35 - Prezes CCIFP, Alain Souillard18:40 – przedstawiciel Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego18:45 – Zastępca Szefa Służby Celnej Agnieszka Szymankiewicz. "Działania administracji celnej w walce z naruszeniami praw własności intelektualnej.18:50 – Dyrektor ds. Medycznych i Naukowych Grupy Badawczej Server w Polsce, Robert Pachocki, Servier Polska 18:55 – Poseł Małgorzata Maria Bartyzel, Przewodnicz?ca Grupy Parlamentarnej Polsko-Francuskiej, która również przewodniczy „Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych”Prosimy o potwierdzanie obecności do 10 maja 2007 : ccifp@ccifp.pl Konkurs „Oryginalne jest piękne” na plakat promuj?cy ochronę własności intelektualnej i walkę z podróbkami został przeprowadzony wśród studentów polskich szkół artystycznych. Najlepsze prace zostan? wykorzystane w ogólnopolskiej kampanii społecznej w ramach strategii Rz?du RP.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!