Webinar

WEBINAR: Zdrowie - Zespół - Wsparcie – Wizerunek – Oszczędności

Cena :
BEZPŁATNE dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy na spotkanie, w którego trakcie przedstawione zostanie rozwiązanie dedykowane firmom stowarzyszonym w CCIFP, dotyczące ochrony zdrowia.

 

Zapraszamy Państwa na webinar

Zdrowie - Zespół - Wsparcie – Wizerunek – Oszczędności

Czwartek 16 lipca, godz. 11:00 – 12:00
 
Udział bezpłatny dla firm stowarzyszonych w CCIFP.


Jest nam miło zaprosić Państwa na spotkanie, w którego trakcie przedstawione zostanie specjalne rozwiązanie, dedykowane wyłącznie firmom stowarzyszonym w CCIFP, dotyczące ochrony zdrowia pracowników.

Będziemy rozmawiać o wygodnym dla użytkowników rozwiązaniu będącym rzeczową odpowiedzią na konkretne potrzeby pracodawców i pracowników – dedykowanym Członkom CCIFP programie grupowej opieki zdrowotnej. Programie przygotowanym dla przedsiębiorców, którzy zyskują tak istotne teraz oszczędności i pracowników, którzy otrzymają dodatkową ochronę, w sytuacji, gdy tego najbardziej potrzebują. Ostatnie wydarzenia potwierdziły przydatność takich rozwiązań. Jest to dobry sposób łagodzenia skutków ograniczenia wynagrodzeń czy premii. Jednocześnie buduje wśród pracowników tak istotne teraz poczucie bezpieczeństwa, oraz lojalność i wizerunek odpowiedzialnego pracodawcy.

W spotkaniu prowadzonym przez Monikę Constant, Dyrektor Generalną CCIFP udział wezmą:

  • Anna Janiczek Prezes Zarządu PZU Zdrowie SA
  • Stanisław Friedel Wiceprezes Zarządu EIB SA

ZAPISY >>>

 

Partnerzy

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!