Webinar  •  Webinar  •  Szkolenie

WEBINAR PO POLSKU : "Kontrola i przeszukanie prowadzone przez Prezesa UOKiK oraz Komisję Europejską. Vademecum przedsiębiorcy"

Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych
Link do udziału w webinarze zostanie przesłany wraz z potwierdzeniem rejestracji.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Webinar będzie poświęcony kontrolom i przeszukaniom prowadzonym przez Prezesa UOKiK oraz Komisję Europejską. O ile aktualna sytuacja powoduje faktyczne ograniczenie wszelkiego rodzaju „terenowych” działań organów administracji publicznej, o tyle nie można wykluczyć zwiększonej aktywności UOKiK oraz KE po zakończeniu kryzysu COVID-19. Mając na uwadze ostatnie zmiany w praktyce dochodzeniowej UOKiK i Komisji, już teraz warto przygotować się na wzmożoną aktywność obu organów.

 

Agenda 
1.    Kontrola i przeszukanie – zasady ogólne
2.    Rozpoczęcie kontroli/przeszukania
3.    W trakcie kontroli/przeszukania
4.    Kary. Case study
5.    Prawa przedsiębiorcy i środki ich ochrony

 

Informacja o prelegencie:
Adwokat Szymon Gołębiowski, Senior Associate w zespole EU, Competition & Trade w warszawskim biurze Kancelarii TaylorWessing – ekspert w zakresie polskiego i unijnego prawa ochrony konkurencji.

 

UWAGA: Spotkanie nie jest przeznaczone dla reprezentantów organizacji prowadzących konkurencyjną działalność w stosunku do działalności TaylorWessing, w szczególności firm prawniczych. Dziękujemy za zrozumienie.

 

UWAGA - spotkanie dedykowane jest wyłącznie przedstawicielom firm stowarzyszonych w CCIFP. Po weryfikacji każdej osoby zgłoszonej poprzez formularz zapisu CCIFP zastrzega sobie prawo do przesłania potwierdzenia udziału jedynie osobom reprezentującym firmy stowarzyszone.

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!