Webinar  •  Szkolenie

WEBINAR PO POLSKU : Efektywna praca na projektach - metody pracy oraz dostępne technologie

Język : polski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych
Link do udziału w webinarze zostanie przesłany wraz z potwierdzeniem rejestracji.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Na przestrzeni ostatnich lat przenoszenie pracy na projektach do świata on-line przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi stawało się coraz częściej wykorzystywane przez przedsiębiorstwa. Jednakże, w związku z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 większość firm została zmuszona z dnia na dzień przejść w tryb pracy zdalnej. Część z nich posiadała doświadczenie w tej kwestii, dla części jest to duże wyzwanie.

 

Wyzwania, z którymi obecnie mierzy się gospodarka w skali globalnej udowadniają, że w momentach kryzysowych najefektywniej radzą sobie te przedsiębiorstwa, które potrafią szybko i skutecznie dopasować się do dynamiki zmian zachodzących w rynku. Wdrażają one nowe technologie oraz techniki pracy. Podczas webinaru prowadzonego przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą oraz butik doradczy Rebels Valley porozmawiamy o zwiększających efektywność technikach pracy na projektach oraz wartych wykorzystania technologii podczas trwania pandemii. Rozmowa moderowana będzie przez Tomasza Kowalczyka - Partner w Rebels Valley.

Uczestnikami dyskusji będą:

Michał Kopczyński - CIO w Sii Polska

Piotr Mieczkowski - Dyrektor Zarządzający w Digital Poland

Marcin Chwist - Senior Project Manager w Orange Polska

 

Podczas webinaru odpowiemy na pytania jak zwiększyć efektywność pracy na projektach w trybie zdalnym oraz jakie technologie warto w tym celu wykorzystać.

  • Czy łatwo przejść w tryb pracy zdalnej zachowując dotychczasową efektywność?
  • Jak skutecznie realizować projekty w czasie pandemii? Jakie techniki należy wykorzystać, aby zachować ciągłość oraz efektywność wykonywanych zadań?
  • Czy skutecznym rozwiązaniem są codziennie wykonywane calle statusowe całego zespołu? Czym powinny się one charakteryzować? W jaki sposób je zorganizować?
  • Jakie narzędzia mogą nam pomóc w organizacji pracy zdalnej? Jak technologia może nas wesprzeć w dostosowaniu się do obecnie zachodzących zmian?
  • Czy w odpowiedzi na transformację jaką obecnie przechodzi gospodarka, przedsiębiorstwa powinny bardziej skłonić się ku cyfryzacji?

 

UWAGA - spotkanie dedykowane jest wyłącznie przedstawicielom firm stowarzyszonych w CCIFP. Po weryfikacji każdej osoby zgłoszonej poprzez formularz zapisu CCIFP zastrzega sobie prawo do przesłania potwierdzenia udziału jedynie osobom reprezentującym firmy stowarzyszone.

Partner merytoryczny

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!