Webinar  •  Komitet

WEBINAR - Komitet HR - Analiza rentowności działań rozwojowych

Język : Polski

Cena :
Spotkanie jest darmowe dla firm płacących składkę minimum Standard
Komitet przeznaczony dla firm stowarzyszonych CCIFP

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszam na najbliższe spotkanie Komitetu HR, którego tematem będzie „Analiza rentowności działań rozwojowych, czyli jak rozmawiać o szkoleniach z biznesem”.

 

Podczas najbliższego Komitetu HR porozmawiamy o działaniach rozwojowych, które prowadzone są w firmach poprzez pryzmat takich aspektów jak:

  1. Jak analizować rentowność działań rozwojowych.
  2. Podzielimy się doświadczeniami odnośnie komunikowania do biznesu planów rozwojowych.
  3. Przyjrzymy się narzędziom umożliwiającym ocenę zarówno rzeczywistych korzyści płynących z danego projektu rozwojowego jak i rzeczywistych kosztów z nim związanych.
  4. Omówimy dwa podejścia do rozwoju: to, które każe nam maksymalizować zyski z inwestycji i to, które rozwój traktuje jako inwestycję konkurującą o finansowanie z każdym innym działaniem organizacji.
  5. Skupimy się na niebagatelnej roli niematerialnych korzyści z działań rozwojowych, podejmiemy próbę ich wyceny i sprowadzenia ich do podstawowego wskaźnika ekonomicznego – ROI (zwrotu z inwestycji).
  6. Zastanowimy się w jaki sposób przygotowywać prezentacje działań rozwojowych na potrzeby biznesu – takie, które będą dla biznesu zrozumiałe i przede wszystkim pokażą pełna rentowność inwestycji.

Liczymy, że podczas spotkania wymienimy się doświadczeniami i dobrymi praktykami w w/w obszarach, które znacznie ułatwią komunikacji HR z biznesem.

Do udziału w spotkaniu Komitetu zapraszamy firmy, które płacą składkę minimum Standard. Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w języku polskim.  

Spotkanie poprowadzi Waldemar Szymecki. trener, Konsultant PROFES. Specjalizuje się w coachingu on the job handlowców, a także w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży i obsługi Klienta oraz negocjacji sprzedażowych i zakupowych. Zajmuje się również tematyką zarządzania sprzedażą w kanale B2C i B2B, zarządzania procesami reklamacyjnymi, marżą i rentownością sklepu detalicznego oraz zagadnieniem psychologii szefa.

 

 

Mapa dojazdu

 

 

 

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!