Szkolenie Patronat CCIFP  •  Komunikacja i PR  •  Wymiana gospodarcza  •  Rozwój kompetencji

Warsztaty: Storytelling – opowiadaj świetne historie o technologii i sprzedawaj.

NOWA SIEDZIBA CCIFP : Al. Jerozolimskie 93 (Nowogrodzka Square, IV piętro), Warszawa
See on map

Język :
polski

Cena : 350 PLN pracownicy firm stowarzyszonych, 550 PLN pozostałe osoby

Osobom, które anulują swój udział w warsztatach do 3 dni przed spotkaniem, zwracane jest 100% kosztów. Osobom, które anulują swój udział później, czyli na krócej niż 3 dni przed warsztatami, koszty nie są zwracane.

Passé

L'événement est terminé.

Czy miałeś/miałaś kiedykolwiek sytuację, kiedy obecny lub potencjalny klient powiedział Ci, że proponowane przez Ciebie rozwiązanie jest zdecydowanie najlepsze, najciekawsze i … nic się dalej nie wydarzyło? Lub co gorsza, zdecydował się na gorszą, ale tańszą opcję i to nawet nie od Ciebie? Czy zdarzyło Ci się udzielić konsultacji klientowi, zainwestować sporo czasu a potem był już tylko … koniec kontaktu?

Prawdą jest, że ludzkie umysły reagują różnie na różny przekaz. Zamykają się, gdy następuje przeładowanie faktami, za to przechodzą do działania, kiedy słyszą dobrą historię.

Zapraszamy na warsztaty „Storytelling – opowadaj świetne historie o technologii. Sprzedawaj.” Wspólnie odkryjemy historie, które, wykorzystując wiedzę technologiczną, są w stanie wpłynąć na myślenie Twoich klientów. Nie chodzi o to, żeby sprzedawać, ale żeby Klient chciał kupić. Żeby to osiągnąć, warto posiadać zestaw umiejętności, który pozwala na prowadzenie wpływowych, wartościowych rozmów z klientami. To świetny sposób na to, by wyróżnić się na rynku i zrobić wyjątkowe wrażenie na kliencie, którego chcesz zdobyć lub utrzymać.

 

Grupa docelowa:

Działy sprzedaży (sales i presales), działy serwisowe, działy markentingu firm technologicznych i IT, osoby reprezentujące działy sprzedające usługi IT i usługi związane z technologią np. w firmach consultingowych.

Partner merytoryczny

Skontaktuj się z nami

Anna Maria Piszewska, Specjalista ds. Szkoleń CCIFP

anna.piszewska@ccifp.pl; tel. +48 22 521 21 44, +48 506 166 736

 

 

Mapa dojazdu

NOWA SIEDZIBA – aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square, 6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

Płatne miejsca parkingowe z tyłu budynku

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!