Wakacyjne rendez-vous Biznesu


PROM Kultury Saska Kępa, Brukselska 23, 00-001 Warszawa

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Przepiękny taras PROMU Kultury, z widokiem na Sask? Kępę, to doskonałe miejsce, aby spokojnie porozmawiać przy lampce wina, opowiedzieć   o wakacyjnych planach oraz oczywiście nawi?zać nowe relacje biznesowe, czy przedstawić swoje nowe projekty.

Serdecznie zapraszamy na to ostatnie spotkanie przed wakacjami, podczas którego przestawimy Państwu również szczegóły naszych najbliższych wydarzeń: Święta Francji i Balu Francuskiego.

*

Comiesięczne spotkania z cyklu "Rendez-vous biznesu" odbywaj? się w każdy pierwszy wtorek miesi?ca i przeznaczone s? dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizuj?c je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!