Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe

UIA Annual Business Forum: ESG – A Short-Lived Trend or the Future of Business?

Warsaw Bar Association Henryk Krajewski room Al. Ujazdowskie 49, Warsaw,

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy do udziału w unikalnym wydarzeniu jakim będzie międzynarodowa konferencja - Union Internationale des Avocats.

Konferencja, którą WKB ma przyjemność współorganizować, odbywa się w Warszawie, w dniach 9 i 10 czerwca w ramach cyklu UIA Annual Business Forum i dedykowana jest prawnikom zajmującym się obsługą biznesu, zarówno w kancelariach, jak i w działach prawnych przedsiębiorstw. 

Pobierz program

 

Temat tegorocznego Business Forum brzmi: ESG – A Short-Lived Trend or the Future of Business? Wybrano go nie przez przypadek. Termin ESG (Environment, Social and Governance) odmieniany jest na całym świecie przez wszystkie przypadki. Coraz częściej nie tylko globalni ale także krajowi przedsiębiorcy odwołują się do niego przy podejmowaniu kluczowych, strategicznych decyzji. Tym samym ESG coraz mocniej oddziałuje nie tylko na biznesy naszych Klientów, ale także na biznesy prawnicze.

Forum będzie unikalną okazją do dyskusji o znaczeniu ESG w działalności gospodarczej. Międzynarodowi i krajowi eksperci dyskutować będą zarówno o wpływie tej tematyki na poszczególnie obszary biznesu (dzień 1 Forum), jak i na temat tego, jak ESG zmienia kancelarie i wewnętrzne działy prawne (dzień 2 Forum).

Program wydarzenia dostępny jest także TUTAJ.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!