Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe

Szwajcaria – różnice kulturowe w biznesie

On-line – Wydarzenie firmy stowarzyszonej CCIFP,

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

Passé

L'événement est terminé.

Jak skutecznie komunikować się w kraju, w którym są aż cztery języki urzędowe? Na to i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź we wtorek 17 maja.

Śniadanie online z BALAJCZA

Wtorek, 17 maja 2022 r.

godz. 8:00-9:00

„Szwajcaria – różnice kulturowe w biznesie”

Konfederacja Szwajcarska to państwo niezwykłe pod wieloma względami. Nieduży kraj zróżnicowany etnicznie, religijnie i kulturowo, a jednocześnie spojony Willensnation – chęcią wspólnego życia.

Jak skutecznie komunikować się w kraju, w którym są aż cztery języki urzędowe? Na to i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź we wtorek 17 maja o godz. 8.00 w czasie Śniadania on-line „Szwajcaria – różnice kulturowe w biznesie”.

Powiemy między innymi:

  • jaki dress code obowiązuje na spotkaniu biznesowym
  • jakie są tematy tabu
  • jakie granice kulinarne dzielą Szwajcarów
  • czy w „kraju zegarków” ważna jest punktualność
  • czym prezydent Szwajcarii jedzie na spotkanie

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!