Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Szkoła Francuska w Warszawie (LFV) otwiera swoje drzwi 13 kwietnia!

Szkoła Francuska w Warszawie (LFV), Konstancińska 13, 02-942, Warszawa, Polska
See on map

Język :
Polski, Francuski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

W sobotę 13 kwietnia 2024 r. nie przegap Dnia Otwartego w Przedszkolu i Szkole Podstawowej Lycée Français de Varsovie (LFV) i odkryj świat doskonałości edukacyjnej dla swoich dzieci w wieku od 2 do 11 lat. Kadra zarządzająca i nauczycielska Szkoły Francuskiej odpowie na wszystkie pytania dotyczące szkoły, francuskiego programu nauczania i oferty zajęć pozalekcyjnych.

 

Szkoła Francuska w Warszawie (LFV) to międzynarodowa francuska placówka edukacyjna, która obecnie przyjmuje ponad 700 uczniów 45 różnych narodowości. Jest to jedyna szkoła w Polsce akredytowana przez rząd francuski dla całego programu nauczania. LFV  jest członkiem światowej sieci edukacyjnej AEFE i oferuje wysokiej jakości edukację od przedszkola do liceum dla dzieci w wieku od 2 do 18 lat.

 

Językiem nauczania jest francuski, a dzieci niefrancuskojęzyczne mogą skorzystać z zajęć Francuskiego jako Języka Obcego od przedszkola, aby nauczyć się francuskiego od podstaw i płynnie zintegrować się z francuskim programem nauczania.

 

Dla dzieci polskojęzycznych Szkoła Francuska oferuje Międzynarodową Sekcję Polską, która umożliwia dzieciom  pogłębianie wiedzy o języku, kulturze i historii Polski.

 

Zapraszamy wszystkie rodziny do wzięcia udziału w Dniu Otwartym Szkoły Francuskiej (przedszkole i szkoła podstawowa) w sobotę 13 kwietnia w godzinach 10.00-14.00 na Sadybie (dzielnica Mokotów).

 

>> Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby odkryć szkołę od środka i porozmawiać bezpośrednio z nauczycielami LFV! <<

 

W programie wydarzenia:

  • Powitanie rodzin;
  • Zwiedzanie obiektu;
  • Rozmowy z nauczycielami i administracją;
  • Spotkania z partnerami Szkoły Francuskiej i rodzicami;
  • Bezpłatne warsztaty dla dzieci.

 

Udział w Dniu Otwartym jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja na stronie internetowej szkoły: https://lfv.pl/event/dzien-otwarty-szkola-francuska-sadyba-2024/

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!